Karadeniz Pet

Erkeek mi ? Birde kac aylıktır acaba ?

• Konbuyu başlatan MaviBoncuk_
  • Başlangıç tarihi
M

MaviBoncuk_

Guest
Aldıgım yerdekı adam yuvadan cıkalı 5-6 gun oldu dedı 2 gundurde bende ? ve erkek oldugunu soyledı sızın fıkrınız nedır ??
http://u1312.hizliresim.com/1j/h/vk45d.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
vk45d.jpg

evet doğru söylemiş 50 günlük civarı ve erkek koyu renk faktörü tam oturmuş aynalı salıncağı ve plastik tüneği önermiyorum ben yinede karar senin hocam

ustalar daha ıyı bılır ama erkek gibi güzel bi yavru bide kafestekı o aynayı cıkar sana alısmasını ıstıyorsan

aynayı 1 saat once cıkardım :) baktım kı hıc benden yana bakmıyor aynayla arkadaş olacak gıbıydı

size verilen bilgiler doğru ortalama 2 aylık erkek çok sağlıklı
bu arada ayna takmayın derim tabi size kalmış bence aynayı çıkarıp egıtımlere başlayın

Birde ben işteyken onun sıkılmaması için neler yapabilirim ? Kimisi radyo dınlet dıyor kımısı sesını kaydet dinlet diyor ?? siz ne önerirsiniz

ilk bi kaçgün sessiz kalsın sadece siz gelince ses duysun tv radyo gibi sizin sesiniz gibi daha sonra radyo mp3 player gibi aletlerden faydalansın

Teşekkürler :) Bugun aksamdan ıtıbaren elime alışıncaya kadar eğitime devam

1- 1,5 aylık erkek ve çok güzel bir kuş. Fakat dedikleri gibi tahta tünekler kullanın hatta daldan kesip kuşun ayağının kavrayacağı kalınlıkta ayarlarsanız çok sağlıklı olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:40 -->-> Daha önceki mesaj 14:39 --

Aynayı da çıkartırsanız size daha çabuk alışır.

Geri