Karadeniz Pet

erkeği dövüyor

mehmet emin tektaş

Meraklı Üye
Arkadaşlar 10 gün önce 1 yumurtası olan çift almıştım. dişi evde bi yumurtayı kafesin içine yaptı diğer yumurtayı da kırdı ilk başlarda iyi anlaşıyorlardı erkek dişiyi temizliyordu ağzına filan kusuyordu ayak atıyordu dişi son iki gündür hem çok hareketli hem de erkeği dövüyor ne yapmalıyım......

Dişiyi Değiştirmen Daha Mantıklı olacaktır. geçmişten olan tecrübem Dişi Erkeği ve yavrularını Öldürdü Maalesef..

iyi de bu kuşlar eş tutmuş yavru alınmış kuşlar kuşun yeri değişti diye strese girdi son iki gündür de çok hareketli ve erkeği biraz hırpalıyor başka çaresi yok mu???

Olabilir Dişi Stresten Erkeğini öldürebilir.. bendeki kuşlarda ilk başladıgım zaman yavru vermişti ama maalesef öldürdü erkeğini ve yavrularını

Bence bi süre ayrı kafeslere koy sonra yavaş yavaş ortama alıştıktan sonra birlestir kuşları

Farklı konu açmak istemedim aynı sorun bendede var bugün işe giderken dişi ve erkek kuşlar gayet sakinlerdi akşam eve gelip baktığımda erkek olan dişiye saldırmış ve tek gözü kapalı şuan gözünün üzeri kan içerisinde ne yapmam gerekir şuan erkek ile dişinin yerini ayırdım dişi sürekli uyuyor.

Geri