Karadeniz Pet

Erkeğime dişi arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yusufcukh

Meraklı Üye
esenyurt orhangazi mah(eski adıyla sanayi mah) , bahçeşehir , esenkent civarı salması olan varsa erkek kuşu salmaya atıp dişisini bulsun alayım diye düşünüyorum. var mı yardımcı olabilicek ? yakınlarda olan. petshop dan almak istemiyorum. forumdaşlarım kazansın :) iyi günler dilerim.

Aradığını tez zamanda bulman dileklerimle Adaş

Yardımcı olabilecek arkadaşlar çıkacaktır mutlaka, aradığınızı tez zamanda bulmanız dileğiyle...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu aile de yakınlarında vardır elbet üretici hayırlısı...

İstanbulda da yoksa biz napalim hocam.:))Vardır bi üretici arkadaş yardımcı olacak.

Yakınlarda bulamazsanız Çağlayan metrobüs duragına yakınım, yardımcı olurum.
Dişi alternatifleri var.

Merhaba levent açar abimiz Maltepe de oturuyor, Mecidiyeköy de çalışıyor. İrtibata gecebilirseniz Mecidiyeköy e kadar getirecegini umuyorum. Elinde varsa kuş yardımcı olacaktır

Merhaba levent açar abimiz Maltepe de oturuyor, Mecidiyeköy de çalışıyor. İrtibata gecebilirseniz Mecidiyeköy e kadar getirecegini umuyorum. Elinde varsa kuş yardımcı olacaktır

Zaten kuşu @LeventAcar abimizden aldım :) daha yavruyken almıştım hala dimdik ayakta maşallah :) uzak olmasa tabi ki oraya götürürüm zaten onun cinslerinden var kendisinde ama yollar uzak :)

Anadolu yakasına gelirim dersen ortak bir yerde bulusabilirsek size dişi kuşlarından ayarlayabilirim

Adas uzaksin yakın olsan yardımcı olurduk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...