Karadeniz Pet

Erkek dısıden kucuk

Sahemir46

Yeni Üye
Dunde actigim konuda fark ettik eve bir erkek muhabbet kusu geldi yakaladik fakat benim evdeki disi kuşumdan kucuk yaklasik 4 5 aylik civarinda disi 1 yas uzerinde bundan sonra nasl bir yol izlemeliyim ciftlesirler mi ne yaparsam daha iyi olur

Bende benimkileri göz renginden anladım, dişi küçük bizimkilerde. Yinede erkek korkuyor biraz ondan çok sinirli kuştur. Anlaşıyorlar, kafalarını kaşıyorlar. Sorun olmaz diye düşünüyorum. Zaman geçtikce bu sorun ortadan kalkar bence. Problem olmaz, zaten erkek küçükmüş çiftleşme zamanı gelmemiş gibi yuvalık takmayın.

Bende benimkileri göz renginden anladım, dişi küçük bizimkilerde. Yinede erkek korkuyor biraz ondan çok sinirli kuştur. Anlaşıyorlar, kafalarını kaşıyorlar. Sorun olmaz diye düşünüyorum. Zaman geçtikce bu sorun ortadan kalkar bence. Problem olmaz, zaten erkek küçükmüş çiftleşme zamanı gelmemiş gibi yuvalık takmayın.
Kizisana kadar ayri.mi kalsinlar yoksa hep yanyana mi olsunlar

Kizisana kadar ayri.mi kalsinlar yoksa hep yanyana mi olsunlar
Ayırmamanızı öneririm, yalnız kaldıklarında iyi olmaz ve birbirlerini ararlar. Ben tek alacaktım tek başına çok yaşamaz dediler yanına erkek almıştım. Dediğim gibi bendekilerde de ay farkı var ama ayırsam bağırmaya başlıyorlar.

Geri