Karadeniz Pet

Eş almalı mıyım

Alidayı

Yeni Üye
Profildeki kuşum annesi tarafından sürekli dövüldüğü için farklı kafese almak zorunda kaldım yavruyken çok iyi besledi baktı beni bile yaklastirmazdi büyüyünce neden istemedigini anlamadım şuan yanlız kalıyor çok sıkılıyor tek başına farkındayım fakat yanına eş alırsam bir şey yapar diye korkuyorum çünkü kuşum kendini koruyamaz nazik ve kibar elinden ekmeği alsan bişe yapamaz cinsten çok saf bi kuş ne dersiniz ne yapmaliyim

Siz arkadaşı olun oyuncak alın kafesine o zaman sıkılmaz :) beli ki kuşunuz sakin ve insanı seven bi kuş alışması kolay olur

Siz arkadaşı olun oyuncak alın kafesine o zaman sıkılmaz :) beli ki kuşunuz sakin ve insanı seven bi kuş alışması kolay olur
Teşekkür ederim bir de şehir dışına çıkmam gerek 1 haftalığına komşuya bırakıp geri alicam ve kuş tüye girdi b vitamini veriyorum ortam değişikliği etkiler mi bi oraya bi gidicekler çünkü

Yaşıtı bir kuş sahiplenebilirsiniz. Petshopa gidin kuşların olduğu kafese girsin kimle anlaşıyorsa onu sahiplenin.

Ortam değişikliği bir miktar strese sokabilir ancak bol ilginizle bunu aşarsınız:)

Geri