petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

eş almama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve celilkurt87 tarafından 7 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    arkadaşlar kuşlarımı erkekli dişili 3 ay önce aldım. erkek azgınlıktan kuduruyor ama dişinin ona ilgisi sıfır. başka kuş olsa bu erkeğe dayanamaz. dişiyi değiştirmeyi düşünüyorum. ne dersiniz? yavru dişi almak istiyorum. 3 aydır dişi yuvalığın yanına uğramaz mı ya. hiç mi öpüşmezler. erkek yanaşıyor dişi gagalıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:19 -->-> Daha önceki mesaj 19:29 --

kimse cvp yazmayacak mı ?

2. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    millet öyle erkek bulmak için çok uğraşıyor.Bence dişini değiştir :D

3. Efe Çalışkan

dişi kuşunu al bi üreticiye git at kafesine eşini kendi seçtin ha hiç tanıdığım üretici yok dersen bu dediğimi petshopda uygulicaksın mecburen kısacası kuşuna eşini kendisi seçsin

4. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    peki diyelim gittim pet shopa kaç saat erkeğin eşini seçmesini bekleyeceğim? ben yavru dişi almayı düşünüyorum olur mu sizce?

5. Efe Çalışkan

yaşları birbirine yakın olsun fazla bir süre beklemene gerek yok yarım saat bir saat bekle hangisiyle anlaşırsa onu al

6. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    okey annen oyle yapacağım peki benim erkek kac yasında yababilirsem video yükleyeceğim

Sayfayı Paylaş