Karadeniz Pet

eş degişimi :(

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
T

tarçın ve şaşkın

Guest
merhaba arkadaşlar. bir çift kuşum var bugün pet shopa gittim bir dişi kızışmış kuş beyendim benim dişi kuşumun zamanı gelmesine ragmen çiftleşmek istemiyor erkek kuşum kızışmış durumda bugün beyendiğim bir kuşu yarın almak istiyorum 20 tl. gibi cazip bir fiyat aldım bir uçamayan bir kuşum var farklı kafese koydum onu dişi kuşumu bu uçamayan kuşumun yanına koyup erkeğimin yanına beyendiğim yeşilli mavili kuşu almak istiyorum sizce nasıl olur beyendiğim kuş kızışmış durumdaydı erkek kuşumda kızışmış durumda sizce yawru alabilirmiyim veya eş degişiminden dolayı sorun olurmu ne yapmalıyım birde siz söyleyin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:06 -->-> Daha önceki mesaj 20:56 --

arkadaslar yardımcı olacak kimse yokmu

Kuşları siz değilde kuşlarınızın kendisi eşlerini seçerse daha iyi olur.

hepsini bir aynı kafesemi koymamı söylüyorsunuz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:16 -->-> Daha önceki mesaj 21:12 --

yalnış şöyle de bir sorunum var benim uçamayan kuşumun kafesi ayrı ve çift kuşum uçtugunda hep ucamayan kuşumun kafesinin içine giriyorlar yda üstünde duruyorlar uçamayan kuşum erkek ve diğer erkek kuşumla öpüşüyor dişi kuşumda uçamayana kuşumla çok ilgili napsam bilemedim ama kuşlarım çift hepsi birbiriyle öpüşüyor o yüzden yeni alcağım kuşla eşe atmayı düşnüyorum çiftleri degişitirip

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:31 -->-> Daha önceki mesaj 21:16 --

sesimi duyan yokmuu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:48 -->-> Daha önceki mesaj 21:31 --

arkadaslar kimse yokmu ya gercekten bana yardımcı olabilicek

hepsini bir kafese koy hangisi anlaşırsa bir birine kusarsa onları ayır

salmaya koysam olurmu sizce birbirlerine yakınlasmaları için büyükmü olr yksa

Geri