petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes Yeri Değişimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve devilstar tarafından 20 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. devilstar

devilstar New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Hali hazırda 3-4 aydır bende olan kuşlarımı çiftleştirmeye çalışıyorum. Önceki açtığım konularda durumdan bahsetmiştim. Kafesleri oturma odamızda yüksek bir yerde duruyor. Fakat tam altlarında TV var. Şimdi malum havalar ısındı ve ben kafeslerini balkona taşımayı düşünüyorum. Balkonumuz camlı pimapenle kapalı ve ayrı bir oda gibi aslında. Sizce onları orada tutmam kuşlara zarar verir mi ve çiftleşme sürelerini etkiler mi? Hoş hala çiftleşme olmadı ama sabırla bekliyorum çiftleşmeleri için. Yardımlarınızı bekliyorum.

(Örnek balkon Tipi: [​IMG]

2. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    Gece soğuk olmazsa sorun olucagini dusunmuyorum fakat güneşten korunmalarina dikkat etmenizi öneririm

3. devilstar

devilstar New Member

Beğenileri:
    0
    Soğuk olmuyo geceleri. güneş ışığı için de perde mevcut olduğu için sorun olmaz. Peki çiftleşme süresi açısından yer değişimi olumsuz etkiler mi?

Sayfayı Paylaş