petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş kuşlarımın yanına 1 tane erkek veya dişi yavru?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Veysel DUMAN tarafından 31 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Veysel DUMAN

Selamlar arkadaşlar...Eş olarak geniş bir kafeste beslediğim kuşlarımın yanına yavru bir kuş daha alsam sorun olur mu?

Doğabilecek sorunlar yavru kuşun erkek veya dişi olmasına göre değişebilirmi?

kafesim.

2. Yusuf ŞANLI

Yetiskin cift kusun yanina yavru yada baska kus koyma derim hem yavru alma acisindan hemde yavru alacagin icin digerleri tarafindan dovulme ihtimali yuksek

3. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    kuşlar eş tutmuşssa yavru alamzssın eğer eş tutmamaışssa 3 kuşu koyarsan tutmazlar eş..
    bide döverler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:59 -->-> Daha önceki mesaj 22:58 --

kafesinde çok geniş değil yavru almak istiyorsam kare salma kafes alman lazım en az 40 /40 filan olması lazım

4. emreborucu

emreborucu New Member

Beğenileri:
    0
    Ayni durumu ben yasadin ayni kafeste 3 kusu hic tavsiye etmiyorummn

5. Yusuf ŞANLI

Benim 3 kusum 1 kafeste ama 3 ude yawru ve kafes buyuk bir cifthane sen yetiskin 2 kusun yanina yawru koyarsan yawruyu surekli doverler

6. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Tavsiye etmem ben üç tane yetişkin kuşu bir kafeste (çifthanede) besledim ama eş tutmadılar, bir kuş daha alıp iki-iki ayırınca eş tuttular.

Sayfayı Paylaş