Karadeniz Pet

Eş tutmuyorlar.

• Konbuyu başlatan Doğukan
  • Başlangıç tarihi
D

Doğukan

Guest
Dişi kuşum çok azdı erkeğe akşama kadar kur yapıyor ayak atıyor hatta üstüne zıplıyor zorla erkeği kaşımaya çalışıyor ama erkek hiç tepki vermiyor kafesleri ayırınca dişi deliriyor çok bağırıyor çırpınıyor.
Erkeği alalı 3 hafta oldu sizce ne yapmalıyım?
Resimleri bu gün çektim bazıları flaşla çekldi.
dqOvkp.jpg

[
rdO5MP.jpg

yn064N.jpg

jYygnD.jpg

gLOroN.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:21 -->-> Daha önceki mesaj 17:54 --

cevap yok mu?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Erke disiye ilgi gosteriyorsa en gec 3 haftaya ciftlesme olur.

Erke disiye ilgi gosteriyorsa en gec 3 haftaya ciftlesme olur.

Bundan önceki eşine kuyruk kaldırıyordu erkek çiftleşmiyordu onu dövmeye başladı ayırmak zorunda kaldım bunla hiç kavga etmiyor sürekli erkeğe kur yapma çabasında :D
Yorum için sağolun umarım dediğiniz gibi olur :D

dişi ev sahibi ollduğu için daha baskın duruyor ondan kur yapıyor ev sahibi erkek olması lazım ayır kafesleri yuvalık tak asıl kafeste erkek dursun dişiyi diğer kafese al 1 2 haftaya erkek orayı sahiplenir sonra dişiyi atarsın çiftleşriler büyük ihtimal:)

dişi ev sahibi ollduğu için daha baskın duruyor ondan kur yapıyor ev sahibi erkek olması lazım ayır kafesleri yuvalık tak asıl kafeste erkek dursun dişiyi diğer kafese al 1 2 haftaya erkek orayı sahiplenir sonra dişiyi atarsın çiftleşriler büyük ihtimal:)

Kardeş senin yorum atmanı bekliyordum :D
Kafesi ayırınca dişi deliriyor orala atlıyor hiç susmuyor vb geri birleştirdim kafesi bu gün erkeğin üstüne çıktı hemen indi vallaha kuş nasıl azmış :D

:D bana öyle bi dişi lazım yav :D bende ayırmıştım ilk eşinde oda çok fena ötüyordu ama acıma ayır kalsın öter öter susar merak etme yan yana dursun kafesleri erkek biraz alışsın kafese dişi yüzünden alışamıyordur kesin

dişi baskın olmuş kafesleri ayırın dişiyi erkeğin kafesine koyun.

:D bana öyle bi dişi lazım yav :D bende ayırmıştım ilk eşinde oda çok fena ötüyordu ama acıma ayır kalsın öter öter susar merak etme yan yana dursun kafesleri erkek biraz alışsın kafese dişi yüzünden alışamıyordur kesin

Tamam kafesi yarın bir güzel temizler öyle koyarım :D
Dişi onun üstüne titriyor neyse 1 hafta kadar ayırırım olmadımı ne yapcaz :D

ayır ayır iyi olur bu arada konuşan mubişler para ediyormu

:D para ederse hemen satarım bu erkeği iş yok zaten :D dişiyide satarım sonra 1 çift yavru alınmış muhabbet alırım

bende istiyorumda olmuyor işte erkek kısırmı acaba benim senin kuş kaç kelime biliyor

Ya ayni benim kuslar degistir erkegi hic bekleme bekle diyenlere bakma ben yarin degistiriyorum disim azdi ciftlescek nerdeyse erkekte tik yok hemen kaciyor

Son düzenleme:
250 tl iyi paraymış ya benimkinede verseler o kadar satacam 2sinide 1 çift alacam sattığım parayla

Siz nekadar beklediniz? Değişsemmi bilemedim ):
Arkadasim bak ben erkek kusumu degistim birbirlerine ilk yarim saat icinde oyle kurlar yaptilarki anlatamam aksam oldu erkek de diside kur derdinde hic ayrilmiyolar bak ilk gunden benimkilerde senin gibiydi degistirdim ve cok mesudum bence degistirr

Geri