Karadeniz Pet

Eş Tutturma

korkmaz256

Meraklı Üye
arkadaşlar ben 1 dişi 1 erkek cekostavak muhabbet kusu aldım es olsunlar diye es değiller .. bu kusları nasıl eş edebilirim aynı kafese aldımmı yan yana duruyorlar kavga yok
.... yaklasık 7-8 aylıklar nasıl eş edebilirim... yardım ederseniz sevinirim.....

Ne zamandır beraberler

Bende ayni durumdaydim kuşları alalı uç ay olacak yapmadigim şey kalmadı es olmadılar kendileri isterlerse olurlar zamanla diyim daha doğrusu benimkilerle 3 gündür ufak ufak birbirlerine yakınlaştılar kazıma yem kusma opusme başladı ama hala net bisey yok tabi arada sırada kaçamak yapıyorlar canları isterse ümidini kırmak için söylemiyorum bunları ama es olabilirlerse olmayabilirler de bırak kendi hallerine takilsinlar

Bence de biraz zaman ve sabir gerekli hemen ha deyince olmuyor bazen
Dilerim en kısa zamanda olur

Bende ayni durumdaydim kuşları alalı uç ay olacak yapmadigim şey kalmadı es olmadılar kendileri isterlerse olurlar zamanla diyim daha doğrusu benimkilerle 3 gündür ufak ufak birbirlerine yakınlaştılar kazıma yem kusma opusme başladı ama hala net bisey yok tabi arada sırada kaçamak yapıyorlar canları isterse ümidini kırmak için söylemiyorum bunları ama es olabilirlerse olmayabilirler de bırak kendi hallerine takilsinlar

Kardeş seninkiler eş olmuş inşallah dediklerine bakılırsa. Mama veriyor musun ?

İnşaallah alışırlar

Veriyorum ama yemiyolar

Kendin mi yaptın mamayı. Hazır mı ? Yerler ısrar et. Üstüne yem dök biraz tadını alsınlar bi bırakmazlar birdaha. Sitede çok güzel mama tarifleri var.

Kardeş seninkiler eş olmuş inşallah dediklerine bakılırsa. Mama veriyor musun ?

Kendin mi yaptın mamayı. Hazır mı ? Yerler ısrar et. Üstüne yem dök biraz tadını alsınlar bi bırakmazlar birdaha. Sitede çok güzel mama tarifleri var.

Yumurta maydanoz bisküvi etimek elma havuç rendeleedm üstüne az tarçın döktüm yinede oralı olmadılar benmkiler sevmiyor sanırım bende bunu bir hafta hergun verdm ynede tik yok

Şöyle yap [MENTION=15265]bunyamin[/MENTION] . Yarım yumurta 2 tuzsuz etimek bir çay kaşığı pirinç unu 2 tane ballı muzlu bebe bisküvisi 1 çay kaşığı irmik. Yarım çay kaşığı keçiboynuzu tozu. Yarım havuç. Çok lapa d olmasın çok kuru da. Havuçlar çok sulu olabiliyor rendeden sonra peçeteyle bastır üstüne biraz suyunu al. Dene pes etme. En kısa yol mama. Bana kalırsa da tek yoL :) öteki türlü zaman çok uzar.

Son düzenleme:
Tamam bu hafta dediğin gibi denerm ama ogrenci evi olduğundan keçi boynuzu tozu pirinç unundan falan anlicak kimse yok imkanlar kısıtlı :)

Yeni geldi ortama normal olduğunu düşünüyorum

Vitaform verme tuyde ise ayırmaya gerek yok