Karadeniz Pet

Eş yardım

BuraK Kotaran

Meraklı Üye
3.5 4 aylık junbo erkek muhabbet kuşum var ona eş almayı düşünüyorum lutino alsam nasıl olur eş tutarlar mı birde yavruları nasıl olur satılır mı yavruları. yada junbo yada junbo kırığımı alayım ?

Valla Dostum güzel birseyler olsun istiyorsan jumbo yada ona iri bir cins kus al derim ben. iri cins lutinoda bulabilirsin. ama biraz tuzlu olur.

Valla Dostum güzel birseyler olsun istiyorsan jumbo yada ona iri bir cins kus al derim ben. iri cins lutinoda bulabilirsin. ama biraz tuzlu olur.

İri olmayan lutinolar olmazmı eş yavruları lutinolar iri cıkmazmı değişiklik olsun biraz kötümü olur acaba yav kafam karışık ne yapsam bu kuşu nasıl eş atayım bilemiyorum değişik şeyler denemek istiyorum .

İri olmayan lutinolar olmazmı eş yavruları lutinolar iri cıkmazmı değişiklik olsun biraz kötümü olur acaba yav kafam karışık ne yapsam bu kuşu nasıl eş atayım bilemiyorum değişik şeyler denemek istiyorum .

olmaz diye birsey yok olur tabiki fakat yavruların iri cıkacagına garanti verilemez. iri cins olursa yavrularda iri cins olur ondan dolayı diyorum. yoksa yanına alın bir tane yerli dişi eş tutarsalar ondan da yavru alırsın.

Bence kuşun cinsi ne ise ona göre eş al , kırık olmaması adına en sağlıklısı bu şekilde olur..

Usta ufak cins kus alirsan ciiftkesmede sirun olabilir kus cok iri disi ufak kalirsa yumurtalar dollenmeyebilir sana kalmis

Geri