petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BuraK Kotaran tarafından 5 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    3.5 4 aylık junbo erkek muhabbet kuşum var ona eş almayı düşünüyorum lutino alsam nasıl olur eş tutarlar mı birde yavruları nasıl olur satılır mı yavruları. yada junbo yada junbo kırığımı alayım ?

2. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Valla Dostum güzel birseyler olsun istiyorsan jumbo yada ona iri bir cins kus al derim ben. iri cins lutinoda bulabilirsin. ama biraz tuzlu olur.

3. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    İri olmayan lutinolar olmazmı eş yavruları lutinolar iri cıkmazmı değişiklik olsun biraz kötümü olur acaba yav kafam karışık ne yapsam bu kuşu nasıl eş atayım bilemiyorum değişik şeyler denemek istiyorum .

4. Gökhan KARAALİ

En İyisi Jumbo Al.

5. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    olmaz diye birsey yok olur tabiki fakat yavruların iri cıkacagına garanti verilemez. iri cins olursa yavrularda iri cins olur ondan dolayı diyorum. yoksa yanına alın bir tane yerli dişi eş tutarsalar ondan da yavru alırsın.

6. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Evet en iyisi o 180 tl istiyolar kırığına 80 tl ben bunu hediye gibi aldım ne yapıcam kararsızım

7. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sana kalmıs birsey bu dedigim gibi.

8. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bence kuşun cinsi ne ise ona göre eş al , kırık olmaması adına en sağlıklısı bu şekilde olur..

9. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Usta ufak cins kus alirsan ciiftkesmede sirun olabilir kus cok iri disi ufak kalirsa yumurtalar dollenmeyebilir sana kalmis

Sayfayı Paylaş