Karadeniz Pet

Eşe gelmiş kuşumun kafes ve yuvalığını değiştirmek istiyorum sorun olur mu??

mücahitejderha

Meraklı Üye
merhaba arkadaşlar şuan evimde bir çift kuşum var bi tane yavrusu var 27-28 günlük falan yavru büyüdükten sonra çiftimi başka kafese alsam ve yuvalığınıda değiştirsem tekrar yumurtlaması çiftleşmesi için sorun olur mu? lütfen bilgili biri yardımcı olsun lütfen arkadaşlar. şuan ki kafes biraz küçük ve yuvalıkda plastik yuvalık çok kötü ya. isterseniz resmini çekip atabilirim...

Yavruyu büyüktükten sonra
değiştir sıkıntı olmaz
alışması biraz zaman alır
max 3 hafta
sonra devam ederler
normal hayatlarına

Başka cevap verecek olan yok mu? arkadaşlar gerçekten bilgili biri lütfen...

hocam plastik folluklu değil yuvalığın tamamı plastik ve sağından solundan az az açılmış bir birini tutan yerlerı ve platikte yavrununda anneninde ayağı kayıyor hemde kafesleri küçük o yüzden değiştirmek istiyorum ama tekrar çiftleşmez yumurtlamaz diye endişeleniyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:03 -->-> Daha önceki mesaj 00:00 --

Ve ben haftada 2-3 gün mama veriyorum (brokoli havuç haşlanmış yumurta bebe bisküvisi(karışım)) ama internetten baktıgıma göre benim yavrunun tüyleri daha tam çıkmamış yani internette gördüğüm 27-28 günlüklere göre ama vücut olarak MAŞAALLAH çok iyi ve her gün bir defa kontrol ediyorum annesi MAŞAALLAH çok iyi besliyor. yavru yuvadan çıkmaya çalışıyor ama çıkamıyor hergün sabah onun sesine uyanıyorum :) bide ben yavruya bakıyorum elime alıyorum diye anne beni görür görmez yuvaya giriyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:24 -->-> Daha önceki mesaj 00:03 --

neden kimse cevap vermiyor ya? hiç kimsenin mi bilgisi yok bu konuyla ilgili yada daha önce yapan yok mu??

Geri