petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eşler hakkında acill yardımm

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Furkan EŞMELİ tarafından 25 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Furkan EŞMELİ

Furkan EŞMELİ New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar yaklaşık 2 ay oluyor dişi kuşum kızgınlık yumurtası yapmıştı yanına erkek aldım bir iki gün kavga ettiler sonra hiç birbirinden alakası yokmuş gibi davranıyorlardı hep ayrı tünektelerdi tüneği teke düşürdüm mecburen yan yana duruyorlar fakat hiç bir hareket yok dişi eşi yerine benimle ilgileniyor şimdi gene kızışmış durumda elimi yaklaştırdığımda kuyruğunu kaldırıyor fakat erkeğe karşı hiç bir ilgisi yok acill yardımlarınızı bekliyorum. Eşini Salma yöntemiyle petshop ta seçti orda petshopçu eş tutarlar dedi fakat anlattığım gibi

2. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Bırakın kendi hallerine.Kendi seçtiyse iyi.Ama erkek hoşlanmamış olabilir.Biraz daha sabır.Diğer tüneği takın bence.Bunalmasınlar.Kafesi açmayın çok fazla.Eşine alışsın.Bu arada erkek küçük olabilir.

3. Furkan EŞMELİ

Furkan EŞMELİ New Member

Beğenileri:
    0
    resimlerini atmıştım erkeğe 9 aylık fln dediler dişi 1 yaşından büyük

4. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    sizi eşi olarak görüyor hatta sizin elinizi yaklaştırdğınızda çiftleşmek istediği için eşi kabul ettiği için sizle ilgileniyor erkek kuşla o yüzden ilgilenmiyor

5. Furkan EŞMELİ

Furkan EŞMELİ New Member

Beğenileri:
    0
    ne yapabilirim kardeş beni eşi olarak gördüğünün farkındayım çünkü 1 buçuk 2 senedir bnde dişi kuş dolayısıyla çok alışkın ve evdeki neredeyse herkes tarafından ilgi görüyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:36 -->-> Daha önceki mesaj 22:35 --

erkeği aldıktan sonra fazla ilgilenmemeye özen gösteriyorum ama benim sesimi duysa bağırmaya ötlemeye başlıyor

6. Rassien

Beğenileri:
    30
    kuşunuzun yanına sadece yem su vermek için gidin birde kuşların kafesini ayrıın birbirlerini özleyeceklerdir sonra tekrar aynı kafese koyunca iyi anlaşırlar ya da aynı kafeste dursunlar ilk başlarda şiddetli olmadığı sürece kavgalar olabilir 2 - 3 hafta sonra çok iyi anlaştıklarını göreceksiniz hangi yolur denerseniz artık size kalmış

7. Furkan EŞMELİ

Furkan EŞMELİ New Member

Beğenileri:
    0
    ayırmayı düşündüm fakat böyle bir imkanım yok kafesim bir tane ayrı kafeste almak istemiyorum açıkcası mecburan aynı kafeste duracaklar alışırlar değil mi ?

8. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bak ben dişiyi aldım hiç ayırmadan aynı kafese attım şuan dişi yuva hazırlığı yapıyor :)

9. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Benim kuşumda bana çok alışmıştı ama kızışmıştı. Aynen sizin anlattığınız davaranıları gösteriyordu. Bikaç hafta hatta ay sonra eş tuttu ama tuttu. Anlaşıyorlarsa hiç ellemeyin. Normal davranışları

10. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    petshopcu nasıl kuş satılacagını bılıyormuş :)

11. Rassien

Beğenileri:
    30
    zamanla alışırlar ama şiddetli kavgalar oluyorsa veya olursa ayır

Sayfayı Paylaş