petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

eşsiz yumurtlama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve DURANETTİN ERAYDIN tarafından 29 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. DURANETTİN ERAYDIN

Beğenileri:
    0
    Muhabbet Kuşum Eşsiz yumurtluyor. Bir hafta da 2 kere biri minik biri daha büyük eşsiz yumurtladı.Kafesinde yuvalık var. Yuvalığı taktığımdan beri çok sık girip çıkıyor.İçini kemiriyor.Bize olan ilgisi azaldı.Yumurtlama döneminde sessiz sakin olduğunu gözlemledim. Yuvalığı oynasın diye takmıştım. Çıkarmalı mıyım?
    İnternette araştırdığımda eşsiz yumurtlamanın bir hastalık olduğunu okudum doğrumu.Tedavisi varmı?
    [​IMG][/IMG][​IMG]

2. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    Kusunuzun anne olma vakti gelmis :) kizginlik yumurtasi dedikleri bu. Ne guzel yuvalikla ilgileniyo, kemiriyo. Bunu degerlendirin. Yanina es alin. Disi ilgiliyse yuvalikla boyle, erkekle de anlasirsa kisa zamanda yavru alirsiniz bence.

Sayfayı Paylaş