petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

eve yeni gelen muhabbet kuşu öldü

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve can gülerer tarafından 26 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. can gülerer

can gülerer New Member

Beğenileri:
    0
    dün akşam bizimkiler bana süpriz olsun diye yeni bir yavru almışlar sorduğumda kafeste hareketli olduğunu söylediler akşam hiçbir sorunu yoktu benim çiftin yanına koydum sabah kalktığımda kuş tünekten düşmüş canlı cansız bi haldeydi öğle vakti öldü. kuşu malesef petshop tan almışlar ölmeden önce kuyruğu çok sallanıyodu gözleri zar zor açıyodu tünekte veya ayakta duramıyordu elle beslemeye çalıştım biraz yedi canlanır gibi oldu ama malesef kaybettik. petshop a gittiğimde sorumluluk kabul etmedi yem yemediğinden ölmüştür dedi böyle şerefsizler iki kuruş kazanabilmek için hem küçücük yavrunun canına kastediyor hemde insanları üzmekten vicdanını sızlatmaktan geri kalmıyor petshop ın adını hatırlayamadım şu anda eğer önünden geçer öğrenirsem buraya yazacam en azından başka arkadaşlar mağdur olmaz

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Geçmiş olsun.Kötü bir tecrübe olmuş.İnşallah bir daha böyle bir şey kimsenin başına gelmez. (Gözünü para hırsı bürümüş)Pet shoplar için söylenecek çok şey var.

3. Deniz HAN

Deniz HAN New Member

Beğenileri:
    0
    bence o kuş hastalıklı gelmıs gerı götur ver adama ölusu onun olsun yenısını verır belı :S

4. Bozo-27

Bozo-27 Member

Beğenileri:
    1
    Hastalık olsa dün akşam görür anlardınız , bu hastalıktan değil tamamen tecrübesizlikten ve cahillikten ölmüş. Hiç yavru bir kuş geldiği gibi çiftin yetişkinlerin yanına konulur mu . Bu ne acemiliktir , önce bir kafeste tek başına ortama alışmasını ve durumu kabullenmesini beklemeniz gerekirdi. Yazık , masum bir yavru sizin bu tecrübesizliğinizden vefat etmiş. Hemen petshoplara suç atıyor arkadaşlarda , tamam petshoptan kuş alınmaz bu ortada birşey ama burdaki hastalık değil , bilgisizlik.

Tekrardan geçmiş olsun , umarım bir daha yaşamazsınız aynı sıkıntıyı.

5. Wellensittich

Beğenileri:
    1

Selam arkadasim. Insanlar hata yaparak ögrenir. Bu arkadasda bilmemis malesef, tamam kusun ölümüyle kötü bir tecrube yasadi ama artik ne yapmasi gerektigini biliyor. Malesef bazi seyler hata yapilmadan ögrenilmiyor.

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Geçmiş olsun. Üretici - hobici bulunabiliyorsa petshoplardan kuş almamak lazım.

7. siyahinci

siyahinci New Member

Beğenileri:
    0
    bulunduğunuz yerde üretici bulabiliyosanz ordan almanz daha mantıklı olur geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş