petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Evimizin yeni üyesi :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Batuhan Eroğul tarafından 23 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Batuhan Eroğul

Merhaba arkadaşlar,

Dün forumumuzdan Halil kardeşimizin sattığı kuşlardan 1 tanesini aldım :) İsim önerisi olan varmı ? :D
    Buyrun resimler;

2. OzanEsmrsy

Yemlik niye yok :)

3. filiz Tohum

Maşallah hayırlı olsun....
    çok sevimli bir yavru inşallah çabuk alışır :)

4. Batuhan Eroğul

Kendime alıştırmaya çalışıyorum :) 1 saat sonra ellerimle yedircem yemini :D

Teşekkür ediyorum. Benim temennimde çabuk alışmasından yana :) Biraz uğraştırcak kerata acemilik dönemindeyim :)

Önerisi olan varmı ?

5. filiz Tohum

yemle başlaman iyi olur bende birçok kuşumu yemle yemişlerle alıştırdım..birde yeşillikle :)))

6. Batuhan Eroğul

Kendini kabartıp her tarafını gagalıyo neden yapıyor olabilir ? Bitmi var acaba ?

7. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    olabilir ama olmayadabilir.bir iki gün gözlemle.kuşların normal hareketidir bu.aralıklarla gün boyunca yapar.ama çok sık yapıyorsa dediğin münkün

8. Nilgün BULUT

Tünek dizaynı yanlis.karsilikli takmaniz lazim atlayip ziplaması icin.

9. Batuhan Eroğul

Sabah 7 de çıkıp akşam 9da evde oluyorum. Geldiğimden beri ara ara yapıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:25 -->-> Daha önceki mesaj 22:23 --

Hemen düzeltiyorum. Uyardığınız için teşekkürler.

10. filiz Tohum

normal bir durum şuan streste olduğu içinde olabilir..haftası olsun sakinleşir bebiş...tekrar yaparsa gerekli müdahaleyi yaparsın..
    arkadaşa katılıyorum tüneklerini yanyana değilde karşılıklı yaparsan kullanımlı olur..

11. Nilgün BULUT

Rica ederim karsilikli asinca o cubuklar buyuk geliyor.kesmek lazım ama :)))

12. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    güzel kardeşim fazla endişelenme.bitliyse kuy kendini belli eder birşekilde.yeni ortam olduğu için kendinide rahatlatıyor olabilir.zamanla anlarsın.ama tedbir olarak bit ilacı kullanabilirsin.sonuçta başka bir ortamdan geldi.

13. Batuhan Eroğul

Kescektim vazgeçtim büyük kafes alınca onda kullanırım diye :)

Şuan keyfi yerinde gibi salıncağın üstünde sağı solu seyrediyor :) Arada bir ötüyor. Dün gece ışıkları söndürdüğümde kafeste birden sağa sola atlamaya başladı. Birazdan akvaryumun ışığını söküp kafesin yanına takcam gece lambası olarak dursun :D

14. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    yapma öyle birşey.kuşun karanlık bir ortamda uyuması daha iyi.

15. TİMUCİN TUNC

çok güzel kuş maşallah

16. Batuhan Eroğul

Teşekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:16 -->-> Daha önceki mesaj 11:01 --

Tırnaklarından birisi kanamış kuşun. Neden kanamış olabilir ? Üzerinede basamıyor.

17. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Maşallah bomba gibi kuş valla.Halil kardeşimizde kötü kuş olmaz , ondan almakla güzel bir tercih yapmışsın.

İsmide bence ŞAŞKIN olsun :)

18. Batuhan Eroğul

Teşekkürler abi yorumun için :)
    Abi ismi boşverin şimdi kuşun sol orta tırnağı kap kara üstüne basamıyor.

Sayfayı Paylaş