Karadeniz Pet

Evimizin yeni üyesi :)

• Konbuyu başlatan Batuhan Eroğul
  • Başlangıç tarihi
B

Batuhan Eroğul

Guest
Merhaba arkadaşlar,

Dün forumumuzdan Halil kardeşimizin sattığı kuşlardan 1 tanesini aldım :) İsim önerisi olan varmı ? :D
Buyrun resimler;

vu34l.jpg

vu3bh.jpg

vu3f7.jpg

Maşallah hayırlı olsun....
çok sevimli bir yavru inşallah çabuk alışır :)

yemle başlaman iyi olur bende birçok kuşumu yemle yemişlerle alıştırdım..birde yeşillikle :)))

olabilir ama olmayadabilir.bir iki gün gözlemle.kuşların normal hareketidir bu.aralıklarla gün boyunca yapar.ama çok sık yapıyorsa dediğin münkün

Tünek dizaynı yanlis.karsilikli takmaniz lazim atlayip ziplaması icin.

Sabah 7 de çıkıp akşam 9da evde oluyorum. Geldiğimden beri ara ara yapıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:25 -->-> Daha önceki mesaj 22:23 --

Tünek dizaynı yanlis.karsilikli takmaniz lazim atlayip ziplaması icin.

Hemen düzeltiyorum. Uyardığınız için teşekkürler.

normal bir durum şuan streste olduğu içinde olabilir..haftası olsun sakinleşir bebiş...tekrar yaparsa gerekli müdahaleyi yaparsın..
arkadaşa katılıyorum tüneklerini yanyana değilde karşılıklı yaparsan kullanımlı olur..

Rica ederim karsilikli asinca o cubuklar buyuk geliyor.kesmek lazım ama :)))

güzel kardeşim fazla endişelenme.bitliyse kuy kendini belli eder birşekilde.yeni ortam olduğu için kendinide rahatlatıyor olabilir.zamanla anlarsın.ama tedbir olarak bit ilacı kullanabilirsin.sonuçta başka bir ortamdan geldi.

Rica ederim karsilikli asinca o cubuklar buyuk geliyor.kesmek lazım ama :)))

Kescektim vazgeçtim büyük kafes alınca onda kullanırım diye :)

güzel kardeşim fazla endişelenme.bitliyse kuy kendini belli eder birşekilde.yeni ortam olduğu için kendinide rahatlatıyor olabilir.zamanla anlarsın.ama tedbir olarak bit ilacı kullanabilirsin.sonuçta başka bir ortamdan geldi.

Şuan keyfi yerinde gibi salıncağın üstünde sağı solu seyrediyor :) Arada bir ötüyor. Dün gece ışıkları söndürdüğümde kafeste birden sağa sola atlamaya başladı. Birazdan akvaryumun ışığını söküp kafesin yanına takcam gece lambası olarak dursun :D

yapma öyle birşey.kuşun karanlık bir ortamda uyuması daha iyi.

Maşallah bomba gibi kuş valla.Halil kardeşimizde kötü kuş olmaz , ondan almakla güzel bir tercih yapmışsın.

İsmide bence ŞAŞKIN olsun :)

Maşallah bomba gibi kuş valla.Halil kardeşimizde kötü kuş olmaz , ondan almakla güzel bir tercih yapmışsın.

İsmide bence ŞAŞKIN olsun :)

Teşekkürler abi yorumun için :)
Abi ismi boşverin şimdi kuşun sol orta tırnağı kap kara üstüne basamıyor.