Karadeniz Pet

Face demi yoksa Face icinmi yasiyoruz?

• Konbuyu başlatan h0oney
  • Başlangıç tarihi
H

h0oney

Guest
Yeni moda sosyal medya: Facebook veya Twitter.

Fakat son dönem dikkatimi ceken bir nokta, artik insanlar pc basinda veya cep telefonlarindan sürekli face de yasiyor. Nerdeyse artik yedigi ictigi herseyi, cep telefonunda kac kontör kaldigini, o an etrafinda ne gördüyse hemen dur bir face e giriyim de ileti olarak yazayim insanlar belki begenir diye yasayan yeni bir nesil.. Isin acigi acayip kil olmaya basladim.:rolleyes:

Ama gercek hayata gectiklerinde de bu insanlar icin yasam, face de bitiyor ama face icin hayat basliyor. Bu sefer cevresindeki olaylari gözlemleme var, herhangi olagan birsey de, dur hemen sunu face de paylasayim begensin millet diye etrafa bakinan tipler, artik gittigi yeri herkese göstermeye calismak icin her aninin fotografini cekip direk face e koyanlar vs vs. Artik bu tip insanlar sirf, face e fotograf koyum da millete hava atayim diye, gittigi yerlerin tadini bile cikaramiyorlar, dogru bir aciyla fotograf cekeyim diye etrafindaki güzelliklere bile bakamiyor zavallilar.

Yeni nesil gencligi bu eziklige iten duygu nedir bunu merak ediyorum.:rolleyes:

bende hooney nickli ve sadece 15 mesajı olan moderatörümüzün kim olduğunu merak ediyorum yardımcı olurmusunuz ?

Kendisi benim kız arkadaşım oluyor Lütfi kardeşim.

hmm anladım sitede bi anda isim kurallarına bile uymayan ve 15 mesajı olan bi üye görünce insan şaşkına dönüyor hak verirsinizki ayrıca artık bu sitenin bi parçası olarak gördüğüm için kendimi siteye gereken yardımı yapmaya çalışıyorum ne demişler nasıl bırakırsan öyle bulursun :p:D

Konuya hak veriyorum ama bu zincirin bir parçasıda benim sanırım :( Facebook bağımlılığından kurtuldum diyebilirim 3günde 1 falan açıyorum açmasamda oluyor bazen, ama twitter merakı var şu aralar.Kendimi sürekli tweet atarken buluyorum :D

şimdi bide şöyle bişey çıkarmışlar pantolonlarını popoları gözükecek şekilde ayarlıyolar kusura bakmayın biraz açık dille anlatmam gerekti çünkü çok mantıksız bişey ya anlamıyorum bizim ülkemizin bu günlere gelmesinin tek ne deni türk ahlakı ve islam inancıdır türk ahlakı kalmadı ben k.maraşın elbistan ilçesinde oturuyorum nüfus 85.000 size diyebilirimki çok rahat günde 2000 fuhuş oluyor ve bunun 100taneside rahat evli bayanlar ne ahlak kaldı ne bişey bilemiyorum adam facede takipçi yapacam diye gece gündüz bilgisayar başında insanlar hep bi art niyet içinde uyuşturucu fuhuş iyice arttı kollarını kesenler tinerciler kısacası bunlar kıyamet alametleri

yengemiz çok güzel bi konuya değinmiş sanal ortama okadar alışmışlarki gerçek hayatla alakaları yok.yok efendim çiçek yetiştirmek hobi bahçesi kurmak.madem okadr sevyosun doğayı al evine bi saksıda çiçeğine bak.gün gün nasıl açtığını ve gelişimini izle.yeni nesil nereye gidiyor anlamış değilim.

arkadaşlar konuyu daha fazla açmayalım.