Karadeniz Pet

fikir almak istedim

atalente24

Yeni Üye
mrb arkadaşlar bu Show takımı alıcam kısmet olursa hafta sonu fikir almak istedim biraz tuzlu ama değer diye düşünüyorum
http://i.hizliresim.com/qYnMAW.jpg

bilezikli 2014 dediler eyüpsultanda bi üretici birincilikleri var bayağı araştırdım üretücüyü ii referanslarıda var bileziğin rengi yeşildi sanırım öyle hatırlıyorum okadar güzsel kuşlar gördümki bu kuşlarda yavrulu şuanda ondan kesin almak istedim

Son düzenleme:
hayirli olsn simdidende beyazi baya bi halsiz dusmus iyi bakilmasi gerekli

fiyat ne dediler pekala bu kuşlara ona göre fikir verelim

mrb arkadaşlar bu Show takımı alıcam kısmet olursa hafta sonu fikir almak istedim biraz tuzlu ama değer diye düşünüyorum
http://i.hizliresim.com/qYnMAW.jpg

bilezikli 2014 dediler eyüpsultanda bi üretici birincilikleri var bayağı araştırdım üretücüyü ii referanslarıda var bileziğin rengi yeşildi sanırım öyle hatırlıyorum okadar güzsel kuşlar gördümki bu kuşlarda yavrulu şuanda ondan kesin almak istedim
Ödüllere aldanma. Kuşu alırken iyi bak. Hastalığ, sakatlığı olmasın. Gerisi önemli değil. O dediğiniz şahıstan bir çok kişi var daha önce alan.

Son düzenleme:
tşkler Gökhan kuşlarda bi sağlık sorunu yok üretimhanesini komple gezdirdi bana ya bitane kötü kuş görmedim tertemiz cıvıl cıvıl bi yerdi kısmetse hafta sonu bu takımı almayı düşünüyorum olursada bi çiftde yavru erkekl dişili alıcam.şaka maka üretime başlarmışım ahahahha :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:38 -->-> Daha önceki mesaj 12:36 --

hayirli olsn simdidende beyazi baya bi halsiz dusmus iyi bakilmasi gerekli

yavruda şuanda Ahmet bey ondandır 16 17 günlük yavrulaı vardı altında

Son düzenleme:
tşkler Gökhan kuşlarda bi sağlık sorunu yok üretimhanesini komple gezdirdi bana ya bitane kötü kuş görmedim tertemiz cıvıl cıvıl bi yerdi kısmetse hafta sonu bu takımı almayı düşünüyorum olursada bi çiftde yavru erkekl dişili alıcam.şaka maka üretime başlarmışım ahahahha :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:38 -->-> Daha önceki mesaj 12:36 --

yavruda şuanda Ahmet bey ondandır 16 17 günlük yavrulaı vardı altında
O zaman iyi. Seni gezdirdiyse uretimhanede tamamdir :) Dedigim kisi degil mi? Hadi hayirlisi olsun. Insallah istedigin olur.

hayırlı olsun bakalım fiyat ne dediler pekala onu ögrenemedik hala fiyat ne dediler o kuşlara

o kişimi bilmiyorum Batuhan bey aynı kişidenmi bahsediyoruz acaba eyüpsultanda cuma pazarının orda üretimhanesi
Ozelden yazdigimda Batuhan diye yazmamisim :) evet Batuhan Bey. Hayirlisi olsun. Fiyatlar degisiyor onda. Insallah cok abarti fiyat vermemissindir.

Ozelden yazdigimda Batuhan diye yazmamisim :) evet Batuhan Bey. Hayirlisi olsun. Fiyatlar degisiyor onda. Insallah cok abarti fiyat vermemissindir.

hafta sonu tam beli olur canım bakalım tatlı dilliyimdir uygun fiyata kapatırım umarım başka bi çiftte alabilirimde bunlar yavrulu diye dikkatimi çekdi aslında yeşil istemiyorum daha değişik renkde bakabilrim :)

Hafta sonu en azindan yavru alacaksan onlari spangle ve lutino ya da albino tarzi al. Degisik renk alirsin ileride en azindan ;)

sızde ımalata gectınız yada gecıceksınız bu gıdışle..:)

700 TL!!!... Bayagi pahaliymis...Buradaki ureticelerden kus alip, Turkiye'ye getirmeyi ciddi olarak dusunmeye baslasdim...

Bence de fiyat çok yüksek yada fiyatlar çok yüksek desek daha mı doğru olur acaba bilmiyorum. Yine de hayırlı olsun şimdiden güle güle besleyin.

Geri