Karadeniz Pet

fly telefon markasini bilen varmi

• Konbuyu başlatan musa351
  • Başlangıç tarihi
M

musa351

Guest
Yeni telefon aldim markasi fly bu telefonu bilen kullanan varsa yorumunu bekliyorum guvenilir markamidir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:00 -->-> Daha önceki mesaj 10:41 --

Gunncceell

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:55 -->-> Daha önceki mesaj 11:00 --

Bilen kimse yokmu ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:07 -->-> Daha önceki mesaj 12:55 --

...............

Bende ilk defa duydum ama almadan önce araştırmak daha mantıklı olurdu.

ucuz telefon üretmek için kurulmıuş bir şirket sanırım ülkemizdede satışı baslıcakmıs forum sitelerinden arastırabilirisniz

Telefonu su an alfim ben cok iyi telefon simdilik hir sorun yok ekranida genis ve akilli telrfon ama bu kadar guzel telefon bu kadar ucuz olmaz diye dusunuyorum umarim kalitesiz bisey deyildir

telefona antutu benchmark programini yükle o bir test programi sana telefonun hangi aralikta olduğunu gösterecektir ama telefonu bilmedigim icin kefil olamam

5 haneli deger ciktiysa ortalamanin üstünde cihazdir flash tvde satilan ixpreia 8 gibi cihazlat 4 hane filan cikioyor

Oyle bisey gormedim de iyi yazdigni gordum sadece

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 18:28 --

Gunnncceel

Geri