petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gagasındaki çatlak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sefer CANDAN tarafından 30 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Sefer CANDAN

Arkadaşlar kuşumun gagasındaki siyah çatlak vaziyette bulunan leke beni endişelendiriyor. Alalı 5 gün oldu aldığımda da öyleydi.mantar fln yoktur inş.Dışkı normal, fiziksel olarak gayet normal. Bi de kuşum elime alıştı ama çok hareketsiz ve aşırı sakin gibi geldi bana.Kimseden kaçmıyo kendini sevdiriyo bu bi sorun mu yoksa şanslı mıyım? :)

2. Aysetursak

Bu benim mubişin ikizi olan kuş mu :) çok sevimliymiş :) bence gagada bi problem yok fakat daha bilgili arkadaşlar daha çok yardımcı olacaktır?

3. Buğra

Buğra Guest

çok güzeell :) gagadan anlamam ama kuşa bayldım :)

4. ibrahim08

ibrahim08 Guest

Ne hoş kuş ırkı ne acaba maşallah

Nexus 4 cihazımdan gönderildi

5. Sefer CANDAN

Evet o mubiş bu:) teşekkürler

6. Ali KOÇAK

gagasında sorun yok gibi çok sağlıklı görünüyor maşallah.

7. Sefer CANDAN

Teşekkürler arkadaşlar hepinize. Inş hiç bir sorun olmaz. Bu arada ırk hakkında pek bilgim yok

#7 Sefer CANDAN, 30 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 10 Mart 2014

Sayfayı Paylaş