Karadeniz Pet

Galatasaray Bu yıl....

Mustafa BÜYÜK

Onursal Üye
Galatasaray bu yıl bizi daha ne kadar üzecek yazık ya

ünal aysal güzelim takımın içine etti manciniyle beraber ceketini alıp gitmesi gerek..bide anlamadığım manciniyle ceyhun arasındaki aşk.her maç ceyhun ..3-1 olan maçı ceyhun kurtarıcak :D fatih terimi istiyorum ben takımı için kendini yırtan terleyen adamı istiyorum

Bu maçı eray yüzünden kaybettik başka açıklaması yok. Ben inanıyorum ki juve yi dize getireceğiz

cidden Ceyhun kurtarıcı olarak maça giriyor. her şeyi mahvettiiler. sadece Ünsal değil fatih terimde hatalı o da sattı galatasarayı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

inş demekten başka çare yok

ceyhun eray kesinlikle erayın hatalarıyla dolu bi maçtı..deli oldum en hırslılar ise umut ve melodur başka açıklaması olamaz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:44 -->-> Daha önceki mesaj 23:42 --

cidden Ceyhun kurtarıcı olarak maça giriyor. her şeyi mahvettiiler. sadece Ünsal değil fatih terimde hatalı o da sattı galatasarayı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

inş demekten başka çare yok

tüp kafalı adam var ya hani 7 yıllık sözleşme imzalattı terime..neden bunun tek nedeni olabilir terim galatasaraya gitmesin galatasaray eski muhteşem günlerine dönmesin diye.

mustafa reis avatarındaki kuşun cinsi ve yaşı nedir söylermisin

2000de italyan milanı devirip uefaya uzandık biz türkler final severiz her seyi son ana bırakırız şimdi gene bir italyan juveyi ezip 2.tura gidicez kimse üzülmesinn

2000de italyan milanı devirip uefaya uzandık biz türkler final severiz her seyi son ana bırakırız şimdi gene bir italyan juveyi ezip 2.tura gidicez kimse üzülmesinn

hiç umutlu değilim geçen sene harika bir takımdık bu sene yerlerdeyiz

yav teyze banani galtadan maltadan ben takim tutmim paris st ve olim diye başlayan bi takım var 2 gol atsa hangi takım atarsa atsın 2.5 bin tl yi alacaktım ben onun derdindeyim hani dedin ya umutlu değilim diye bende mutsuzluğumu dile getirdim :G

En büyük Her zaman büyük FENERBAHÇE Galata geçici :D :D

Dertliyim kederliyim her nedense ağlarım ..
Nolacak bu takımın hali nerde o eski günler.
Bence çözüm orta halli yabancıları satıp paraya kıyıp sağlam bir takım kurmak.
Adam gibi sol bek şart.
Ve takıma bir ikinci kaleci lazimmis dünkü maçta gördüğümüz üzere.
Napalim artık.

Bir çift muhabbet.
Ama hep bir çift :(

o mancini denen adamı takımın başına getiren adilere küfür ediyorum.rezillik başka birşey demiyorum.ligde kötüyüz.avrupada kötüyüz,demekki büyük bir revizyon gerekiyor

Türk futbolu hatta sporu kirlenmiştir ben artık izlemiyorum bazen almanya ve ingiltere ligi.

Abi iki maçta toplam 10 gol yiyip iki gol attık. Ben 18 yaşındayım 2000'i filan hatırlamıyorum Kadıköy'de galibiyet gormedim yani ne bileyim dun macı izlemek istemedim resmen ki izlemedim de. Gercekten ciddi manada bir revizyon gerekli takıma. Cunku duşunun ligin ortasına geldik neredeyse ve hala oturmuş bir düzen yok takımda bi kanatsız çıkıyor bir forvetleri kanata alıyor.
Bence Ünal aysalin kurumsallaşma adı altinda takimdaki ruhu yok etmesi tüm bunlara sebep oldu.

Bir çift muhabbet.

takıma fatih terim ayarı gerek başka yolu yok..terimin yollanmasını duyduğum anda eşime evet galatasaray eski kötü günlerine dönüyor demiştim ve öyle de oldu.fatih terimi yollarsan 4. yıldızı da avrupadaki zaferleride unutucaksın..ünal aysalın egosu yüzünden takım gittikçe zarar görüyor.akşamki maçta 10 kişi kalan real madridli oyuncular ve bizim takım..aslında avantaj bizdeydi onlar 10 kişi kaldıklarında.adam gibi oynasalardı oynasaydık onları yenerdik yapmadığımız birşey değildi.ve bir kez daha muslerayı andım çabuk iyileş enazından eray gibi çok fazla hata yapan bir kaleci değil.tamam onunda hataları olmuyor değil ama eraydan daha iyi olduğu kesin..böyle gidersek daha da düşüş yaşayacağız..ünal aysal ve mancininin gitmesi gerek

Evet erayin tecrübesiz oluşu cok cok buyuk bir dezavantaj. Aynı seyi brumada da görüyoruz o da tecrübesiz.
Fatih terim gittiğinde üzüldüm Mancini gelince iyi dedim İtalyan defans yaptırır gol yemeyiz en azından bi sekilde de alırız macları. Abi gol yemediğimiz mac yok :( takıma adamakilli bir sol bek şart

Bir çift muhabbet.