Karadeniz Pet

Galatasaray'a Başarılar Diliyoruz

• Konbuyu başlatan Tezcan GÜMÜŞ
  • Başlangıç tarihi
T

Tezcan GÜMÜŞ

Guest
Fenerbahçeli bir aile olarak Avrupa Şampiyonlar Liginde Real Madrid'le yapacağı karşılaşmada Galatasarayımıza başarılar diler, yüzlerimizde gülücükler açtırırlar inşallah

Galatasaray.jpg

bu maçı 67 ülke ve 5 kıta ücretsiz izleyecek ama bizim ülkemizde biliyosunuz internet uçuk fiyatta kullandıgımız cep telefonu vergileri uçuk fiyatta bindiğimiz araba vergileri uçuk fiyatta şuan size yazmış olduğum internet paketim 60lira iken almanyadaki kullanıcılar interneti 2dolar gibi askari bir rakamla kullanıyor demek istediğim özetle şu ki 67 ülke bile bizim takımımızın maçını bedava izleyebilirken biz d smart denen saçmalık yüzünden izleyemeyeceğiz bizim evimizde digiturk var 60tl veriyoz ama yinede maçı seyredemiyorum işte bu beni gerçekten irrite ediyor ...

Kardeşim sende internetten izle şahsen futbolla ilgilenmediğim için pek yorum yapamayacagım

Evdekiler gayet sağlıklı link buldu donmuyo

galatasaray'ın r.madrid'e ne gücü ne de nefesi yetti...canın sağolsun cimbom'um...

Bence cimbom dün elinden gelenin fazlasını yaptı helal olsun.. Dünya 3.'sü bir takımla mücadele ettik.. Bazı takımlar playstation gibi oyun konsollarında futbol oyunlarında Real Madrid ile oynuyorken biz canlı canlı mücadele ettik adamlarla :) İnanıyorum ki çok iyi oynadık çok iyi mücadele verdik çünkü tüm dünya'nın gözü maçın daha farklı bir skorla biteceğindeydi.. Artık Lige dönüş yapıyoruz ve inşAllah Ligi 1.'likle bitirip seneye tekrar Şampiyonlar Liginde mücadele vermek istiyoruz..

Bilinçli Galatasaray taraftarlarına caanı gönülden destekliyoruz...( fenerbahçeliyim o ayrı dava :D )

3 - 1 :) gollere devammmmmmmmm :)