petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Galatasaray'a Başarılar Diliyoruz

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Tezcan GÜMÜŞ tarafından 3 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Tezcan GÜMÜŞ
    Gizli

Fenerbahçeli bir aile olarak Avrupa Şampiyonlar Liginde Real Madrid'le yapacağı karşılaşmada Galatasarayımıza başarılar diler, yüzlerimizde gülücükler açtırırlar inşallah

2. Lütfi ÖZER
    Gizli

bu maçı 67 ülke ve 5 kıta ücretsiz izleyecek ama bizim ülkemizde biliyosunuz internet uçuk fiyatta kullandıgımız cep telefonu vergileri uçuk fiyatta bindiğimiz araba vergileri uçuk fiyatta şuan size yazmış olduğum internet paketim 60lira iken almanyadaki kullanıcılar interneti 2dolar gibi askari bir rakamla kullanıyor demek istediğim özetle şu ki 67 ülke bile bizim takımımızın maçını bedava izleyebilirken biz d smart denen saçmalık yüzünden izleyemeyeceğiz bizim evimizde digiturk var 60tl veriyoz ama yinede maçı seyredemiyorum işte bu beni gerçekten irrite ediyor ...

3. Umutcan AĞLAR
    Gizli

Kardeşim sende internetten izle şahsen futbolla ilgilenmediğim için pek yorum yapamayacagım

4. Lütfi ÖZER
    Gizli

artık pek mümkün değil o iş kaldırdılar ayrıcca internetten izlendiğinde 90 dakika maçın ancak 10 dakikasını izliyon donuyo sürekli .

5. Umutcan AĞLAR
    Gizli

Evdekiler gayet sağlıklı link buldu donmuyo

6. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    galatasaray'ın r.madrid'e ne gücü ne de nefesi yetti...canın sağolsun cimbom'um...

7. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Bence cimbom dün elinden gelenin fazlasını yaptı helal olsun.. Dünya 3.'sü bir takımla mücadele ettik.. Bazı takımlar playstation gibi oyun konsollarında futbol oyunlarında Real Madrid ile oynuyorken biz canlı canlı mücadele ettik adamlarla :) İnanıyorum ki çok iyi oynadık çok iyi mücadele verdik çünkü tüm dünya'nın gözü maçın daha farklı bir skorla biteceğindeydi.. Artık Lige dönüş yapıyoruz ve inşAllah Ligi 1.'likle bitirip seneye tekrar Şampiyonlar Liginde mücadele vermek istiyoruz..

8. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

Bilinçli Galatasaray taraftarlarına caanı gönülden destekliyoruz...( fenerbahçeliyim o ayrı dava :D )

9. Umutcan AĞLAR
    Gizli

bu maç 4-2 biter

10. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    3 - 1 :) gollere devammmmmmmmm :)

11. Umutcan AĞLAR
    Gizli

Tarih yazılıyor :)

Sayfayı Paylaş