Karadeniz Pet

Geçmeyen burun akıntısı

Fındık - Fıstık

Meraklı Üye
6 aydır geçmeyen burun akıntısını geçirecek iyi bir ilaç önerebilecek var mı? Tylan ve Sera Bronchipur hiçbir işe yaramadı. Kuşumun aylardır burnu akıyor ve kuyruk sallanması, göğüste inip kalkma var. Yıllardır kuş beslerim. Her türlü hastalığın üstesinden geliyorum ama malesef bunu bir türlü çözemedim.

bulundugu ortaM CERAN VARSA ONDAN OLUYOR

Kafesi kapı arkasında sayılır ama 8 yıldır aynı yerde kafes. Yani doğrudan rüzgar gelmese de şiddetli rüzgar olduğunda kapının arasından gelebilir. Çünkü evimiz son katta ve havalı bir ev. Bu dediğinizi düşüneceğim. Belli bir süre kafesin etrafını bir örtüyle sarmayı deneyeyim.

6 aydır geçmeyen burun akıntısını geçirecek iyi bir ilaç önerebilecek var mı? Tylan ve Sera Bronchipur hiçbir işe yaramadı. Kuşumun aylardır burnu akıyor ve kuyruk sallanması, göğüste inip kalkma var. Yıllardır kuş beslerim. Her türlü hastalığın üstesinden geliyorum ama malesef bunu bir türlü çözemedim.

Kardeşim galiba ben bu işin sırrını çözdüm :) Bu durum için bir ilaç var, Yurt dışından bir arkadaşım tavsiye etti bana da. Benim kuşlarda sorun yok şükür ama ne olur ne olmaz diyerek sipariş ettim. İlaç "chevita aviosan" 12 gr poşeti 12 liraya satılıyor. denemende fayda var. Ben firmanın internet sitesinden araştırdım, sadece bu sorun değil kuşların tüm hastalıkları için çok profesyonel ilaçları ve açıklamaları var. İstersen bir araştır. Satın almak istersen www.mybestpetshop.com'dan aldım. Umarım faydalı olur. :)

Malesef, yabancı siteden sipariş verebilecek kadar internet kullanmayı bilmiyorum. Türk sitesinden sipariş verene kadar ölmüştüm.

Evet turkiyede bu site ilac 12 gr ve 12 lira. incele istersen...

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nasıl alacağız?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:26 -->-> Daha önceki mesaj 15:22 --

Bana gerçekten etkili bir ilaç lazım. Çünkü kuşun burun akıntısı aralıktan beri geçmiyor. 6 ay oldu.

Geri