Karadeniz Pet

Gel vatantaş gel üreticilere cözüm :)

dursunyaz

Yeni Üye
Şaka biryana salmadaki canavarlara yem yetişdirmek den bıkmıştım kabuklarının ortma yayılması başka bi sıkıntı otamatik yemliği biraz büyütelim dedim sanırım iyi iş cıktı meydana salma lar icin iyi sonuc aldım yaklaşık 2 kg yem almakta yem kabukları boş hazne büyük olduğu icin ucuşma sorunu da yok mubişlerin bunu oyun parkına cevirip oynamalarıda cabası yorumlarınızı merakla bekliyorum :)
YkrQY2.jpg
[/url][/IMG]

Son düzenleme:
Elinize sağlık, ben beğendim. :) kuşlarıda böylelikle fazla rahatsiız etmezsiniz. En yakın zamanda plexiden bende yapmak istiyorum.

elinize sağlık, birebir kopyasını yapmışsınız

ızgara yerıne kapalı bırsey olsaydı daha ıyı olabılırdı.kabukların ıcıne muhakak yenmemıs tohumlarda dokulecek.ızgaradan dolayı dıskılar saglma yemlere karısacak.bence ızgara yerıne kapalı bırsey olsaydı daha hıjyenık olurdu.
çok güzel olmuş elınıze sağlık

Elinize sağlık gayet güzel bir yemlik olmuş..
Çok beğendim ben..
Hayırlı üretimler..

Elinize emeğinize sağlık.
Güle güle kullanın.

Elinize sağlık, ben beğendim. :) kuşlarıda böylelikle fazla rahatsiız etmezsiniz. En yakın zamanda plexiden bende yapmak istiyorum.

kolaygelsin diyim ozaman :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:39 -->-> Daha önceki mesaj 12:37 --

elinize sağlık, birebir kopyasını yapmışsınız

tam diilde %80 oldu sanırım cok araştırdım bunun orjinal büyüğüne raslamadım salmalar icin seri üretime mi gecsem napsam :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:43 -->-> Daha önceki mesaj 12:39 --

ızgara yerıne kapalı bırsey olsaydı daha ıyı olabılırdı.kabukların ıcıne muhakak yenmemıs tohumlarda dokulecek.ızgaradan dolayı dıskılar saglma yemlere karısacak.bence ızgara yerıne kapalı bırsey olsaydı daha hıjyenık olurdu.
çok güzel olmuş elınıze sağlık

o ızgarayı başka bi amac icin kullanıyordum ama bunun altına uydu özellikle tasarlayıp yaptığım bişiy diildi tabiki kapalı olursa daha iyi olur bunu birazdaha geliştire biliriz önerilere acığım ...

Son düzenleme:
Eline emeğine sağlık güzel günlerde kullan inşaallah

wallahi çok begendin kesin yapacağım bende :)

öncelikle emeğinize sağlık. benim kuşlardan bir tanesi kapağı açarsa yeme çok daha rahat erişebileceğini öğrendi ve akıllı yemliğin kapağını açıp oradan beslenmeyi tercih ediyor :) ufak bir kilit mekanizması koymanızı öneririm üst kısıma. lakin sizin afacanlar da köşeleri kurcalamayı öğrenmiş :)

Başarılı lakin onca kuş için tek akıllı yemlik az sanki

Gerçekten çok güzel
geliştirilebilir elinize sağlık

güzel fikir emeğine sağlık daha detaylı geliştirilebilir benim içinde iyi bir fikir oldu..

öncelikle emeğinize sağlık. benim kuşlardan bir tanesi kapağı açarsa yeme çok daha rahat erişebileceğini öğrendi ve akıllı yemliğin kapağını açıp oradan beslenmeyi tercih ediyor :) ufak bir kilit mekanizması koymanızı öneririm üst kısıma. lakin sizin afacanlar da köşeleri kurcalamayı öğrenmiş :)

doğru diyorsunuz kapağı sağa sola kaymış şekilde gördüm ama icine girmeyi başaramadılar bende kapak icerisini köşeli şekilde ilave etdim hem ağırlaşdı hemde sağa sola kaymaz oldu artık üstünde tepinib duruyorlar :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:50 -->-> Daha önceki mesaj 11:48 --

Başarılı lakin onca kuş için tek akıllı yemlik az sanki
salma sadece yavrular icin cok fazla kalabalık olmuyorlar satışlar devam ediyor :) ihdiyac halınde patent i bende birtane daha yaparım :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:52 -->-> Daha önceki mesaj 11:50 --

güzel fikir emeğine sağlık daha detaylı geliştirilebilir benim içinde iyi bir fikir oldu..
varsa fikriniz söyleyin bende ilaveler ederim mesela tel ızgaranın altına da pleksi yaptim yeme gelen kuşlar atık kısma artık pisleyemeyecek sadece 3cm lık boşluk kaldı orayada zaten yapacak bişiy yok :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:54 -->-> Daha önceki mesaj 11:52 --

wallahi çok begendin kesin yapacağım bende :)
yapıştırıcıyı iyi secin benim ilk denemem de ayrıldı yemlik silikon toz oldugu icin ömrü uzun olmuyor :) denediylerimi anlatıyım aynı hataları yapmayın :D

Pattex yapistiricilar cok etkili yapistirma payi biIRAKARAK DAHA KOLAY YAPISTIRILABILINIR , cok iyi fikir,0mis hepsi siraya girmisler :D