Karadeniz Pet

Gelin aranmakta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ufuk gülerde çok guzel bir disi vardi. Diğer satiliklarin arasında ben burdayim diyordu. Demek eşe atmış.. nasip kismet..

Mobilden gönderildi.

Evet usta :) o zaman da sulanmıştım ufaktan ama yer belli değildi atılamamıştım. Şimdi mevcut yerde yaza kadar kalıcam bu sefer de eşe atılmış

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:19 --

Evet mavi iyiydi, ilk ilan açıldığı zamanda konuşmuştuk.
Hayirlisi denk gelir yine, aklimizda:)

Daha tam kapanmış değil konu :) psikolojik baskı yapıyorum :)

Senin canın sağolsun kredi kartına 4 taksit yaprsan olur :)
bendede dişi açığı var valla yoksa aratmazdım seni gönderrdım bırısını.
gerçi benim kuşlar ufak tefek sağlıksız paspal hepsi :(

bendede dişi açığı var valla yoksa aratmazdım seni gönderrdım bırısını.
gerçi benim kuşlar ufak tefek sağlıksız paspal hepsi :(

Sorma benimkiler de öyle 50 tl verilmez ama vasıf yükseltmem lazım :) ışin şakası bir yana kuşlarına laf deme dedirtme piyasayı görmüyormusun 2 yavru alan 500 diyor :) şükür kızlar gelecek sezon hazır benim şu anda yetişkin 2 açığım var onuda hallederim bir şekilde.

Sorma benimkiler de öyle 50 tl verilmez ama vasıf yükseltmem lazım :) ışin şakası bir yana kuşlarına laf deme dedirtme piyasayı görmüyormusun 2 yavru alan 500 diyor :) şükür kızlar gelecek sezon hazır benim şu anda yetişkin 2 açığım var onuda hallederim bir şekilde.
aynen bende bu sezon çok sıkıntı çektim ve çekmeye devam ediyorum kendime kuş kalmadı.kendıme ayırdıgım kuşlarıda sağolsun kümese gelen arkadaşlar toplayıp götürüyor :)bu sene az ziyaretçi çok kuş devam ediyorum seneye çok daha iyi gececek inşallah benim içinde.
onlarınki vasıflı show oyuzden 500 :D

aynen bende bu sezon çok sıkıntı çektim ve çekmeye devam ediyorum kendime kuş kalmadı.kendıme ayırdıgım kuşlarıda sağolsun kümese gelen arkadaşlar toplayıp götürüyor :)bu sene az ziyaretçi çok kuş devam ediyorum seneye çok daha iyi gececek inşallah benim içinde.
onlarınki vasıflı show oyuzden 500 :D

İzmire gelince bende toplarım artık :) işin şakası herkesin pazarı kendine ve usta. Bir yerde patlayacaklar elbet. Biz üretimimize bakalım. Bizimkiler bize yeter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...