petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gönüllü Sahıplendırme ucretsız muhabbet kusu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Behçet tarafından 1 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Behçet

Gönüllü Sahıplendırme ucretsız muhabbet kusu
    arkadalar site ismini yazıyorum ama yasak mı bılmıyorum sahıbınden.com da bayagı bı ucretsız kus dıyorlar onlar gercekten ucretsız mı yoksa sıte hayvanları ucret karsılıgı satılmasına ızın vermıyor mu? yanı telefonla aradıgımız da para mı ıstıcekler ?

2. omerberyan

omerberyan New Member

Beğenileri:
    0
    Sitenin kendi ''Gönüllü sahiplendirme'' Kategorisinde ki hayvanlar ücretsiz olarak sahipleniliyor.

3. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Evet tabikii para isteyecekler :) Belirttiğiniz sitede o ibareyi yazmazsanız ilana koymuyorlar.

4. Burhan Altun

Evet aynen öyle site malesef ücretli olarak satmaya izin vermiyor.İnsanlarda mecburen o şekilde ilan açıyor..

5. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Site kurallarını bilenler arasın diye uyarı var yani ücretsiz adı altında ücretli sahiplendirme yapılıyor.

6. omerberyan

omerberyan New Member

Beğenileri:
    0

Yukarıda ki ilan gibi ilanların başında ''ücretsiz'' olduğunu belirtiyorsa tabikide ücretsiz olarak sahiplenebilirsin. Ama sahiplendirme kategorisine koyulup da ücret talep edenlerde var.

7. Ahmet Behçet

tesekkurler arkadaslar zaten benımde aklıma öyle gelmıstı gene de bı sorayım dedım :D

8. Yasırkara

Kim kime ücretsiz kuş verir

9. omerberyan

omerberyan New Member

Beğenileri:
    0

Mecburiyet gereği sahiplendirmek isteyenler vs. oluyor. Sahiplenen bir tanıdığım var.

10. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Sitede evcil hayvanların satışı yasak. İlan verirken mecburen "Kesinlikle ücret talep edilmeyecektir." deniliyor ama telefonla görüştüğünde ücretini öğreniyorsun. Hatta bazıları site kurallarını bilmeyenler aramasın diye de ilana not düşüyorlar. Site kuralları da malum.

11. ferhat çimen

geçen şikayet ettim site yönetımıne , cevap geldi ilan kodlarını ıstedıler , 8tane ilanı sildirdim :D ne mutlu bana

Sayfayı Paylaş