Karadeniz Pet

Gönüllü Sahıplendırme ucretsız muhabbet kusu

• Konbuyu başlatan Ahmet Behçet
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Behçet

Guest
Gönüllü Sahıplendırme ucretsız muhabbet kusu
arkadalar site ismini yazıyorum ama yasak mı bılmıyorum sahıbınden.com da bayagı bı ucretsız kus dıyorlar onlar gercekten ucretsız mı yoksa sıte hayvanları ucret karsılıgı satılmasına ızın vermıyor mu? yanı telefonla aradıgımız da para mı ıstıcekler ?

Sitenin kendi ''Gönüllü sahiplendirme'' Kategorisinde ki hayvanlar ücretsiz olarak sahipleniliyor.

Evet tabikii para isteyecekler :) Belirttiğiniz sitede o ibareyi yazmazsanız ilana koymuyorlar.

Evet aynen öyle site malesef ücretli olarak satmaya izin vermiyor.İnsanlarda mecburen o şekilde ilan açıyor..

Site kurallarını bilenler arasın diye uyarı var yani ücretsiz adı altında ücretli sahiplendirme yapılıyor.

KrWA6z.png

Yukarıda ki ilan gibi ilanların başında ''ücretsiz'' olduğunu belirtiyorsa tabikide ücretsiz olarak sahiplenebilirsin. Ama sahiplendirme kategorisine koyulup da ücret talep edenlerde var.

tesekkurler arkadaslar zaten benımde aklıma öyle gelmıstı gene de bı sorayım dedım :D

Sitede evcil hayvanların satışı yasak. İlan verirken mecburen "Kesinlikle ücret talep edilmeyecektir." deniliyor ama telefonla görüştüğünde ücretini öğreniyorsun. Hatta bazıları site kurallarını bilmeyenler aramasın diye de ilana not düşüyorlar. Site kuralları da malum.

geçen şikayet ettim site yönetımıne , cevap geldi ilan kodlarını ıstedıler , 8tane ilanı sildirdim :D ne mutlu bana

Geri