Karadeniz Pet

Göz çevresinde tüy dökülmesi yardım

• Konbuyu başlatan efeeyuboglu
  • Başlangıç tarihi
E

efeeyuboglu

Guest
merhaba muhabbet kuşumun göz çevresinde yada gaga üstü de denebilir o civarda tüyleri azalmaya başladı azcık pembe olarak gözüküyor derisi çok olmasada. İlerleyebilir bir durum olabilir o yüzden erkenden dikkat etmek istiyorum. Kuşum 11 aylık. Uçması biraz dengesizleşti son 2-3 seferdir. Hatta son açtığımda havada 5 tur atıp duvara biraz tosladı ve yere düştü sayılır. Kendini yaralamadan kurtardım neyseki. Resmi de burda. Fikirlerinizi bekliyorum iyi günler. Resme tıklarsanız büyük olarak görebilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuşun gözünün fotoğrafını ekle kardeş böyle anlaşılmaz belki hayvan tüy döküyordur . kuşun gözü akıntılı mı kızarık mı etrafı sadece tüy dökülmüşse sorun olmaya bilişr

kuşun gözünün fotoğrafını ekle kardeş böyle anlaşılmaz belki hayvan tüy döküyordur . kuşun gözü akıntılı mı kızarık mı etrafı sadece tüy dökülmüşse sorun olmaya bilişr

Resme tıklarsanız resmin büyük halini görebilirsiniz o şekilde yakından gözüküyor

tüy dökümüne girmiş benim zeytin de girdi ben önce mantar sandım ama sadece tüy döküyormuş korkamayın sıkıntı yok tüy dökümü sırasında uçurmayın ki kendine zarar vermesin :)

tüy dökümüne girmiş benim zeytin de girdi ben önce mantar sandım ama sadece tüy döküyormuş korkamayın sıkıntı yok tüy dökümü sırasında uçurmayın ki kendine zarar vermesin :)

çok teşekkürler bilgilendirme için içime su serptiniz :)

Geri