petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Göz çevresinde tüy dökülmesi yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve efeeyuboglu tarafından 15 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. efeeyuboglu
    Gizli

merhaba muhabbet kuşumun göz çevresinde yada gaga üstü de denebilir o civarda tüyleri azalmaya başladı azcık pembe olarak gözüküyor derisi çok olmasada. İlerleyebilir bir durum olabilir o yüzden erkenden dikkat etmek istiyorum. Kuşum 11 aylık. Uçması biraz dengesizleşti son 2-3 seferdir. Hatta son açtığımda havada 5 tur atıp duvara biraz tosladı ve yere düştü sayılır. Kendini yaralamadan kurtardım neyseki. Resmi de burda. Fikirlerinizi bekliyorum iyi günler. Resme tıklarsanız büyük olarak görebilirsiniz

#1 efeeyuboglu, 15 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Kasım 2014
  2. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kuşun gözünün fotoğrafını ekle kardeş böyle anlaşılmaz belki hayvan tüy döküyordur . kuşun gözü akıntılı mı kızarık mı etrafı sadece tüy dökülmüşse sorun olmaya bilişr

3. efeeyuboglu
    Gizli

Resme tıklarsanız resmin büyük halini görebilirsiniz o şekilde yakından gözüküyor

4. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    :) kuşta sorun yok sağlıklı tüyde bu mevsimde normal

5. Arzu Odabas

Arzu Odabas New Member

Beğenileri:
    0
    tüy dökümüne girmiş benim zeytin de girdi ben önce mantar sandım ama sadece tüy döküyormuş korkamayın sıkıntı yok tüy dökümü sırasında uçurmayın ki kendine zarar vermesin :)

6. efeeyuboglu
    Gizli

çok teşekkürler bilgilendirme için içime su serptiniz :)

Sayfayı Paylaş