Karadeniz Pet

Gri çiftimin yeni yıl süprizi :)

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Yılbaşı nedeniyle 5 gündür istanbuldaydım. kuşlara göz kulak olması için forumdan ve reel hayattan tanıdığım arkadaşa anahtarı vermiştim. salı günü yani 31 aralık tarihinde hiçbir gelişme yoktu.

Ama bu sabah geldiğimde gri çiftim beni 1 yumurta ile karşıladı :) 2014 ün ilk günü yumurtlamışlar :) güzel bir süpriz oldu benim için. şu anda yatıyor üstün de ama ilerde ne olur bilemem başka yumurta yaparmı kuluçkaya yatarmı zaman gösterecek.

Kr5pVx.jpg

tebrikler, yumurtaların devamı gelecektir muhtemelen... güzel sağlıklı yavrular almanız dileğiyle...

yeni yilinizi kuşlar bile kutlayip yavru yapmışlar inşallah devamida gelir birde ebeveynlerin resimlerinide eklersen mükemmel olur

yeni yilinizi kuşlar bile kutlayip yavru yapmışlar inşallah devamida gelir birde ebeveynlerin resimlerinide eklersen mükemmel olur

daha önce paylaşmıştım ebeveynleri :)

epb3zK.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:24 -->-> Daha önceki mesaj 11:23 --

tebrikler, yumurtaların devamı gelecektir muhtemelen... güzel sağlıklı yavrular almanız dileğiyle...

işallah bakalım bekliyorum :)

Öncelikle masallah bu kusları paylastigin gunden beri aklimdan cikaramiyorum yakinlarimada anlattigim olmustur bide sen disiyi getirdiginde yumutlucak gibiydi zaten umarim bu erkekle ciftlesip dollenmistir yumurta ve yavula1i satisa cikardiginda erkek bi yavruya talibim beni unutma bu cifte asik oldum resmen bol saglikli yavrular alman dilagiyle ALLAH"A emanet.

Öncelikle masallah bu kusları paylastigin gunden beri aklimdan cikaramiyorum yakinlarimada anlattigim olmustur bide sen disiyi getirdiginde yumutlucak gibiydi zaten umarim bu erkekle ciftlesip dollenmistir yumurta ve yavula1i satisa cikardiginda erkek bi yavruya talibim beni unutma bu cifte asik oldum resmen bol saglikli yavrular alman dilagiyle ALLAH"A emanet.

maşallah demeyi unutma :) öyle bir anlattın ki korktum :) teşekkürler düşüncelerin için. kısmet yavru çıkarsa talip olursun. bu arada çiftleşiyorlar 2 haftadır. beklenen bir durumdu boş olması zayıf ihtimal ama olabilirde :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:51 -->-> Daha önceki mesaj 13:51 --

yuvalığın tabanında yem mi var acaba?

yem kabuğu evet. üretici bi amcanın tavsiyesi ile döktüm başka birsey kabul etmiyordu :)

hayırlı olsun darısı benimkilerin başına :)

amin 2014 te bende kuşlarımdan böyle hediyeler bekliyorum acelemiz yok 1 sene içinde olur inşallah. kuşlarınızı bende çok beğendim maaşallah

Oncelikle masallah dedim ya :) bu kusu ilk gordugum gunden beri diyorum ben :) bu disi sana geldiginde doluydu zsten ben o konuyada 1 yada aya yumurtlar demistim benim kafama takilan babası sendeki olur demek istedim yanlis anlama insallah yumurtalarin hepsi dolu cikar sendee bukadar dua ettik babaya ceken bir erkek sozu ver :)

Oncelikle masallah dedim ya :) bu kusu ilk gordugum gunden beri diyorum ben :) bu disi sana geldiginde doluydu zsten ben o konuyada 1 yada aya yumurtlar demistim benim kafama takilan babası sendeki olur demek istedim yanlis anlama insallah yumurtalarin hepsi dolu cikar sendee bukadar dua ettik babaya ceken bir erkek sozu ver :)

o boş yumurtayı atalı çok oldu ;) zaten neredeyse 3 haftadır bende yani başka baba olması zor :) bu arada hangi şehirdesin bilmiyorum ama yavrulardan okan a sözüm var :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:20 -->-> Daha önceki mesaj 20:19 --

hayırlı olsun maşallah

teşekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:21 -->-> Daha önceki mesaj 20:20 --

amin 2014 te bende kuşlarımdan böyle hediyeler bekliyorum acelemiz yok 1 sene içinde olur inşallah. kuşlarınızı bende çok beğendim maaşallah

işallah darısı başına :)

Hayırlı uğurlu olsun , Maşallah çok tatlı bir çiftin var ,
Darısı herkese :)

hayırlı olsun :) benimkilerle yumurtlama tarihi aynı oldu. aynı yasta olacaklar ins :)

aynı böyle giri bir çiftim vardı yumurta alamıyorum diye verdim kuşları sonra çok pişman oldum :(

hayırlı olsun :) benimkilerle yumurtlama tarihi aynı oldu. aynı yasta olacaklar ins :)

teşekkürler :) 1 gün küçük galiba benim yumurta 01.01.2014 te gelmiş :) beşikkertmesi yapalım şimdiden :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:58 -->-> Daha önceki mesaj 20:57 --

Hayırlı uğurlu olsun , Maşallah çok tatlı bir çiftin var ,
Darısı herkese :)

teşekkürler :) işallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:58 --

aynı böyle giri bir çiftim vardı yumurta alamıyorum diye verdim kuşları sonra çok pişman oldum :(

valla bunlar gayet hızlı başladılar ;) erkek geleli 3 hafta dişiyi yanına atalı 2 haftadan biraz fazla oldu zaten ilk 5 dakkada iş tamam dı ;) yeniden alırsın gri çift umarım

Ercan bey yuvalıkta neden yem var öğrenebilirmiyim ?