petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gri çiftimin yeni yıl süprizi :)

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Ercan YAŞAR tarafından 2 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    Yılbaşı nedeniyle 5 gündür istanbuldaydım. kuşlara göz kulak olması için forumdan ve reel hayattan tanıdığım arkadaşa anahtarı vermiştim. salı günü yani 31 aralık tarihinde hiçbir gelişme yoktu.

Ama bu sabah geldiğimde gri çiftim beni 1 yumurta ile karşıladı :) 2014 ün ilk günü yumurtlamışlar :) güzel bir süpriz oldu benim için. şu anda yatıyor üstün de ama ilerde ne olur bilemem başka yumurta yaparmı kuluçkaya yatarmı zaman gösterecek.

2. Elif AKDOĞANOĞLU

tebrikler, yumurtaların devamı gelecektir muhtemelen... güzel sağlıklı yavrular almanız dileğiyle...

3. kartall82

kartall82 Guest

yeni yilinizi kuşlar bile kutlayip yavru yapmışlar inşallah devamida gelir birde ebeveynlerin resimlerinide eklersen mükemmel olur

4. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    daha önce paylaşmıştım ebeveynleri :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:24 -->-> Daha önceki mesaj 11:23 --

işallah bakalım bekliyorum :)

5. Duranettin ERAYDIN

hayırlı olsun maşallah

6. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    sağolasın ;)

7. ilker şahin

Öncelikle masallah bu kusları paylastigin gunden beri aklimdan cikaramiyorum yakinlarimada anlattigim olmustur bide sen disiyi getirdiginde yumutlucak gibiydi zaten umarim bu erkekle ciftlesip dollenmistir yumurta ve yavula1i satisa cikardiginda erkek bi yavruya talibim beni unutma bu cifte asik oldum resmen bol saglikli yavrular alman dilagiyle ALLAH"A emanet.

8. Yasin ZORLU

yuvalığın tabanında yem mi var acaba?

9. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    maşallah demeyi unutma :) öyle bir anlattın ki korktum :) teşekkürler düşüncelerin için. kısmet yavru çıkarsa talip olursun. bu arada çiftleşiyorlar 2 haftadır. beklenen bir durumdu boş olması zayıf ihtimal ama olabilirde :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:51 -->-> Daha önceki mesaj 13:51 --

yem kabuğu evet. üretici bi amcanın tavsiyesi ile döktüm başka birsey kabul etmiyordu :)

10. paşa66

paşa66 New Member

Beğenileri:
    0
    hayırlı olsun darısı benimkilerin başına :)

11. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    sağol :) işallah darısı isteyen emek veren herksin başına

12. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    amin 2014 te bende kuşlarımdan böyle hediyeler bekliyorum acelemiz yok 1 sene içinde olur inşallah. kuşlarınızı bende çok beğendim maaşallah

13. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    hayırlı olsun maşallah

14. ilker şahin

Oncelikle masallah dedim ya :) bu kusu ilk gordugum gunden beri diyorum ben :) bu disi sana geldiginde doluydu zsten ben o konuyada 1 yada aya yumurtlar demistim benim kafama takilan babası sendeki olur demek istedim yanlis anlama insallah yumurtalarin hepsi dolu cikar sendee bukadar dua ettik babaya ceken bir erkek sozu ver :)

15. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    o boş yumurtayı atalı çok oldu ;) zaten neredeyse 3 haftadır bende yani başka baba olması zor :) bu arada hangi şehirdesin bilmiyorum ama yavrulardan okan a sözüm var :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:20 -->-> Daha önceki mesaj 20:19 --

teşekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:21 -->-> Daha önceki mesaj 20:20 --

işallah darısı başına :)

16. Alican Kırcaali

Alican Kırcaali New Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlı uğurlu olsun , Maşallah çok tatlı bir çiftin var ,
    Darısı herkese :)

17. Bilal ELMAS

hayırlı olsun :) benimkilerle yumurtlama tarihi aynı oldu. aynı yasta olacaklar ins :)

18. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    aynı böyle giri bir çiftim vardı yumurta alamıyorum diye verdim kuşları sonra çok pişman oldum :(

19. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    teşekkürler :) 1 gün küçük galiba benim yumurta 01.01.2014 te gelmiş :) beşikkertmesi yapalım şimdiden :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:58 -->-> Daha önceki mesaj 20:57 --

teşekkürler :) işallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:58 --

valla bunlar gayet hızlı başladılar ;) erkek geleli 3 hafta dişiyi yanına atalı 2 haftadan biraz fazla oldu zaten ilk 5 dakkada iş tamam dı ;) yeniden alırsın gri çift umarım

20. OzanEsmrsy

Ercan bey yuvalıkta neden yem var öğrenebilirmiyim ?

Sayfayı Paylaş