Karadeniz Pet

Günden Güne Kötüye Giden Sakatlık(Fotoğraflı)

ROJİN DEMİR

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar, arkadaşımın bir kuşu var. Henüz küçük, eve ilk geldiği günden beri ayağı topal gibiymiş,sakatlığı varmış. Neyse topallaya topallaya da olsa yürüyormuş. Yani 2 aydır falan da onlarda. Ama dün mesaj attı,ayağı günden güne daha kötü olmaya başladı diye. Bugün daha da kötü olmuş. Fotoğrafları da burada. Bir bakar mısınız..
YjdQ7z.jpg

A0ODa0.jpg

Bu da link olarak:http://i.hizliresim.com/YjdQ7z.jpg
XDbbpD.jpg

Son düzenleme:
başka foto yok mu tam birşey anlaşılmıyo sanki
Maalesef yok.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:21 -->-> Daha önceki mesaj 21:20 --

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim, günden güne kötüye gidiyormuş.
İzmir'de bildiğiniz kuştan anlayan veteriner var mı bu arada?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:29 -->-> Daha önceki mesaj 21:21 --

XDbbpD.jpg

benim kuşumda doğuştan 1ayağı sakat ama seke seke gidiyo anlamadım

Bakın ayağının orada bi kızarıklık var size bir olay anlatayım 3 ay önce yuvadan bir kısım yavrularım anlatmıştı bir tanesinin ayağı şişti dedim ne oluyor kuşu elime aldım bi inceledim ayak bileginin orada pislik kelepçe gibi olmuş halka şeklinde gömülmüş bile aldım islattim biraz zorlanarakta olsa temizledim kangren olacakmış 1 haftaya kalmadı ayak sisi indi yürümeye başladı ve düzeldi öyle bir durum olabilir bi incelesin

Maalesef yok.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:21 -->-> Daha önceki mesaj 21:20 --

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim, günden güne kötüye gidiyormuş.
İzmir'de bildiğiniz kuştan anlayan veteriner var mı bu arada?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:29 -->-> Daha önceki mesaj 21:21 --

XDbbpD.jpg

Bornovada özvet veteriner var.Hemen bir götür

İlk aklıma gelen sinirlerinde sorun olduğu ve günden güne zarar gördüğü. Yusuf Bey'in dediği gibi bişey de olabilir.

kırıkta olabilir eğer öyleyse bakımı tedavisi yapılmazsa kötüye gider. diğer bir seçenek isse ur. veterinere danışın

Geri