Karadeniz Pet

Güvercini muhabbet kuşu kafesinde besliyorum

• Konbuyu başlatan jackaltr
  • Başlangıç tarihi
J

jackaltr

Guest
Merhaba arkadaşlar bugün bizim evin önünde buldum bir güvercin daha yavru galiba uçamıyor dışarısı soğuktu ve kediler yemesin diye içeri aldım kıyamadım. Kendi mubişimin kafesine koydum duruyor şuan, ne yapmalıyım bu güvercini pek bilgim yok güvercinlerle size güvercini şöyle anlatıyım kafasındaki saçı ortadan ayrık onun tipimi öyle yaramı almış anlamadım düzeltmeye calıstım olmuyor ve de ayakları tüylü galiba paçalı dediginiz cinsten ve simsiyah bişey çok güzel ama korkuyor yavrucak yardım ederseniz sevinirimm. teşekkürler.

Not: http://u1312.hizliresim.com/1j/1/v2w7c.jpg işte bunun tıpkısının aynısı ne dir bu cinsi ve fiyatı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
bence kuşun kendi fotosunu koyarsanız daha sağlıklı cevaplar alırsınız ve yavruysa elden beslemeniz gerekebilir.

Merhaba arkadaşlar bugün bizim evin önünde buldum bir güvercin daha yavru galiba uçamıyor dışarısı soğuktu ve kediler yemesin diye içeri aldım kıyamadım. Kendi mubişimin kafesine koydum duruyor şuan, ne yapmalıyım bu güvercini pek bilgim yok güvercinlerle size güvercini şöyle anlatıyım kafasındaki saçı ortadan ayrık onun tipimi öyle yaramı almış anlamadım düzeltmeye calıstım olmuyor ve de ayakları tüylü galiba paçalı dediginiz cinsten ve simsiyah bişey çok güzel ama korkuyor yavrucak yardım ederseniz sevinirimm. teşekkürler.

Not: http://u1312.hizliresim.com/1j/1/v2w7c.jpg işte bunun tıpkısının aynısı ne dir bu cinsi ve fiyatı ?

Fiyatını neden merak ettiğinizi merak ettim. Bulduğunuz kuşu satacak mısınız?

güvercinlerde cins seçenekleri çok fazladır. kuşun kendi resmini koyarsan daha faydalı olur.

göz kenarlarında beyaz halka varsa MUSUL araptır.yoksa normal araptır.musulsa para eder,uçarken oyun yaparsa para eder.bunların hiçbiri olmuyorsa anca bakıcı olur 5tl lik kuş olur

Kuş ney olduğu bu fotograftan pek belli olmuyor ama mardin türü gibi paçalarıda yarım uçmuş kuş belli uçamıyor demişsiniz yara gibi bir şey varmı boyun altlarında kanat altlarında yada ur çıkmıştır kanatlarında ondan uçamıyordur.

Geri