petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Güvercini muhabbet kuşu kafesinde besliyorum

Konusu 'Güvercinler' forumundadır ve jackaltr tarafından 1 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. jackaltr

jackaltr Guest

Merhaba arkadaşlar bugün bizim evin önünde buldum bir güvercin daha yavru galiba uçamıyor dışarısı soğuktu ve kediler yemesin diye içeri aldım kıyamadım. Kendi mubişimin kafesine koydum duruyor şuan, ne yapmalıyım bu güvercini pek bilgim yok güvercinlerle size güvercini şöyle anlatıyım kafasındaki saçı ortadan ayrık onun tipimi öyle yaramı almış anlamadım düzeltmeye calıstım olmuyor ve de ayakları tüylü galiba paçalı dediginiz cinsten ve simsiyah bişey çok güzel ama korkuyor yavrucak yardım ederseniz sevinirimm. teşekkürler.

Not: http://u1312.hizliresim.com/1j/1/v2w7c.jpg işte bunun tıpkısının aynısı ne dir bu cinsi ve fiyatı ?

#1 jackaltr, 1 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 1 Aralık 2013
  2. Selahattin GÖKTAŞ

bence kuşun kendi fotosunu koyarsanız daha sağlıklı cevaplar alırsınız ve yavruysa elden beslemeniz gerekebilir.

3. Emre TURAN

Fiyatını neden merak ettiğinizi merak ettim. Bulduğunuz kuşu satacak mısınız?

4. Serdar KARAKUŞ

Beğenileri:
    1
    güvercinlerde cins seçenekleri çok fazladır. kuşun kendi resmini koyarsan daha faydalı olur.

5. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    göz kenarlarında beyaz halka varsa MUSUL araptır.yoksa normal araptır.musulsa para eder,uçarken oyun yaparsa para eder.bunların hiçbiri olmuyorsa anca bakıcı olur 5tl lik kuş olur

6. Emre AVCI

Emre AVCI Guest

Kuş ney olduğu bu fotograftan pek belli olmuyor ama mardin türü gibi paçalarıda yarım uçmuş kuş belli uçamıyor demişsiniz yara gibi bir şey varmı boyun altlarında kanat altlarında yada ur çıkmıştır kanatlarında ondan uçamıyordur.

Sayfayı Paylaş