Karadeniz Pet

Hagen M01 +Orj Banyoluk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MehmetBehram

Meraklı Üye
Arkadaslar daha ufak kafese gectigim icin hagen m01 ve banyoluk satiliktir butun aksesuarlari mevcuttur orj yemlik-tunek vs ayrica 30-40 tl civari fiyati olan orj banyoluguda verecegim

Kafes baya buyuk oldugundan Yalnizca Anadolu yakasinda teslim edebilirim...

FİYAT BANYOLUK DAHİL 180 tl PAZARLİKSİZ

27e2af97f5a24b6bda2401025c79d9fd.jpg
2cb6bb0d9bd9715ac705b2ebcdda4159.jpg
aeb0aa39eab9e2cfbc97cbbbe39ae2e3.jpg

Peki tesekkur ederim. Hayirli satislar.

Hayirli satislar

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tek kusuma bu kafeste bakiyorum. Oldukca kaliteli ve guzel bir kafes. Alana da satana da simdiden hayirli olsun.

Son düzenleme:
Bu kafeslerin özelliği ne toz yapmıyor diye okudum ama nasıl ayrıca tül takmaya gerek kalmıyor mu

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alttaki seffaf plastik kisim ve izgarasi sayesinde yemler ve diski direk tabana iniyor ve hicbir sekilde disari toz yem kabugu dokulmuyor. Bu yuzden tul takmaniza gerek kalmiyor. Tul takmadiginiz icin hem kafes daha aydinlik oluyor hem de kusunuzun hareketlerini tabandayken bile gorebiliyorsunuz. :)

güzelmiş ama pahalı geldi yahu :(

Hayırlı satışlar öncelikle.
Almayı düşünenler için kesinlikle önereceğim bir kafes.
Daha bundan kaliteli kafes görmedim,duymadım.(Çelik papağan kafesleri hariç)
Temizliği kolay.Pislikler,tüyler,yemler hiç dökülmüyor değil az dökülüyor.
Ayrıca dışkıda telden dışarı çıkabiliyor.Ama diğer kafeslere göre hem kalite hem de kullanış açısından 10 numara.

Ürünü en uygun 229 TL'ye bulabiliyorsunuz.Eğer çeşitli sitelerin indirimini beklerseniz biraz daha uyguna düşürülebiliyor.(Kargo dahil)
Ayrıca banyoluk 10 TL civarında.30-40 değil.Bu konuda düzeltme yapmakta fayda var.

Pazarlık payı açık olan bu ürünü almanızı öneririm.Eğer sıfır değil 2.el olarak düşünüyorsanız güzel bir ürün.

Guncell ....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:11 -->-> Daha önceki mesaj 14:39 --

Guncel.....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:21 -->-> Daha önceki mesaj 01:11 --

Guncell....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:21 -->-> Daha önceki mesaj 14:21 --

Guncell.....

Hayırlı satışlar.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...