petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hagen Vision Kafes - Sorun

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Sinequanon tarafından 17 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Sinequanon

Selamlar Arkadaşlar,

Dün aldığım 1,5 - 2 aylık yavru muhabbetim Hagen Kafasın altta bulunan şeffaf bölümüne takmış durumda. Sürekli kafes tabanın hızlı bir şekilde bir sağa bir sola gidip bazı zamanlarda köşelerde eşeleniyor.

İşin ilginç yanı daha önce baktığım bir başka yavruda aynı tepkiyi veriyordu.

Sebebi ne olabilir, nasıl önleyebilirim? Bu marka kafes kullanıpta benzer bir durum ile karşılaşanlar var mı acaba?

2. istanbul

istanbul New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam orda kendisini görüyorsa yapar başka kuş var sanıyorlar. Orayı örtmeniz en mutlak çözüm size olan ilgiside artar hem

3. Sinequanon

Mantıklı ama üretenler bunu hiç mi deneyimlememiş yaw?

4. Sedat Mansur

Sedat Mansur New Member

Beğenileri:
    0
    Ben de hagen vision m01 kullanıyorum.
    Şeffaf kısımdan dışarı çıkamayacağını anlaması telden dışarı çıkamayacağını anlamasından daha uzun sürüyor. Buyüzden şeffaf kısmı gagalayıp sağa sola gidiyordur. 1-2 günde alışır. En azından bende 1-2 günde alıştılar.

5. Sinequanon

Bende acaba o kısmı örtsem mi diye düşündüm ama o zamanda hiç alışamaz:mad:

Sayfayı Paylaş