Karadeniz Pet

Hagen Vision - Hepsiburada'dan gelen

• Konbuyu başlatan Samet Çağlar
  • Başlangıç tarihi
S

Samet Çağlar

Guest
Arkadaşlar hepsiburada.com dan kampanyalı olarak almış olduğum kafesler geldi, :)

Kafes gerçekten çok güzel ve büyük, umduğumdan daha güzel çıktı diyebilirim açıkcası.

Kurulumu da çok basit yarım saatte rahat rahat kuruluyor :D

wL84gG.jpg

xBW0Pg.jpg

eyJl4L.jpg

wL84Qo.jpg

xY8l4Z.jpg

eyJlNj.jpg

Kafesin yan tarafına yuvalık için yer yapsalar daha iyi olurmuş ama ben kafesin içine koymayu düşünüyorum.

KAFES SATILDI ARKADAŞLAR.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun güle güle kullanın

hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

hangi piyasada hocam ben öyle dediğin gibi fiyat görmedim hiç ..

hayırlı olsun. benimkkiler de cuma akşamı geldi :) hemen kurdum. Baya geniş güzel kafes.

iki kafesi üst üste monte edip diğer kapılarını arkaya gelecek şekilde yapsanız bu kapılara dda rahatlıkla yuva takabilirsiniz. hem de salma gibi olur :) bence satmayın diğerini. bu arada canberk de istiyordu. diğerini satarsan haber ver demişti bana.

iki kafesi üst üste monte edip diğer kapılarını arkaya gelecek şekilde yapsanız bu kapılara dda rahatlıkla yuva takabilirsiniz. hem de salma gibi olur :) bence satmayın diğerini. bu arada canberk de istiyordu. diğerini satarsan haber ver demişti bana.

ikinci kafesi nasıl birleştirmeyi düşünüyorsunuz ben birleştirme yeri göremedim de :confused: canberk almış kafes

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:43 -->-> Daha önceki mesaj 10:42 --

2sini kaça aldınız ?

2 si toplam 156 TL

Istanbul kozzy de mesela 200 tl

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi