Karadeniz Pet

Hagen Vision M02 Kafes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bulut21

Yeni Üye
Medya öğesini görüntüle 191Medya öğesini görüntüle 190Medya öğesini görüntüle 189Medya öğesini görüntüle 188Medya öğesini görüntüle 187Medya öğesini görüntüle 186Medya öğesini görüntüle 180Medya öğesini görüntüle 181Medya öğesini görüntüle 182Medya öğesini görüntüle 183Medya öğesini görüntüle 184Temiz kullanılmış Hagen Vision M02 Kafes
Kafesi yaklaşık bir senedir kullanılıyor.Kafesin üst bölmesini uzatmak için telleri mevcuttur kullanılmadığı için takılı değil kafesin tüm aparatları birleşim malzemeleri tam ve sağlamdır kafesle beraber verilecektir.Kafesi Alacak arkadaşlara yanında hagen visionun bir adet sıfır plastik kuş yuvalığı( piyasa fiyatı 35-40 tl ) kenarında resimde görüldüğü gibi hafif çatlama var ancak kullanıma engeli yok sağlamdır yuvalık hiç kullanılmadı , bir adet sıfır hagen kuş banyoluğu ( piyasa fiyatı 10-15 tl ), bir adet suluk, kafesin orjinal plastik tünekleri ve yemlikleri,bir paketten fazla açık şekilde kuş kumu,7-8 adet büyük boy bol miktarda kalamar kemiği,ayrıca birkaç adet gaga taşı,bir adet ikinci el akıllı yemlik kafesle beraber verilecektir.telefon yada mail üzerinden irtibat kurulabilir hayırlı satışlar.

Özür dileyerek düzeltiyorum kafes hagen vision m12 modelidir gözden kaçmış

Çift kuşlar için en iyi kafes diyebilirim piyasadaki. İlanınızı düzenleyip talep ettiniz ücret ve yer + iletişim bilgilerinizi de eklerseniz faydanıza olur. Hayırlı satışlar

Çift kuşlar için en iyi kafes diyebilirim piyasadaki. İlanınızı düzenleyip talep ettiniz ücret ve yer + iletişim bilgilerinizi de eklerseniz faydanıza olur. Hayırlı satışlar
:) forumun yeni formatına alışamadım uzun süredir uzaktım bende tüm detaylar görünüyor aslında iletişim bilgim ücret vb.
ücret olarak 250 Türk lirası talep ediyorum şuanda sıfır fiyatı 350 tl den başlamakta yanında verdiğim malzemelerle fiyatının uygun olduğunu düşünüyorum kafes diyarbakırda memurdan satılıktır.talep edene elden teslim yada kargo ücretini alıcının ödemesi durumunda kargo ile gönderim imkanı vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...