petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hagen Vision M02 Kafes

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bulut21 tarafından 3 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bulut21

bulut21 Member

Beğenileri:
    2
    Temiz kullanılmış Hagen Vision M02 Kafes
    Kafesi yaklaşık bir senedir kullanılıyor.Kafesin üst bölmesini uzatmak için telleri mevcuttur kullanılmadığı için takılı değil kafesin tüm aparatları birleşim malzemeleri tam ve sağlamdır kafesle beraber verilecektir.Kafesi Alacak arkadaşlara yanında hagen visionun bir adet sıfır plastik kuş yuvalığı( piyasa fiyatı 35-40 tl ) kenarında resimde görüldüğü gibi hafif çatlama var ancak kullanıma engeli yok sağlamdır yuvalık hiç kullanılmadı , bir adet sıfır hagen kuş banyoluğu ( piyasa fiyatı 10-15 tl ), bir adet suluk, kafesin orjinal plastik tünekleri ve yemlikleri,bir paketten fazla açık şekilde kuş kumu,7-8 adet büyük boy bol miktarda kalamar kemiği,ayrıca birkaç adet gaga taşı,bir adet ikinci el akıllı yemlik kafesle beraber verilecektir.telefon yada mail üzerinden irtibat kurulabilir hayırlı satışlar.

2. bulut21

bulut21 Member

Beğenileri:
    2
    Özür dileyerek düzeltiyorum kafes hagen vision m12 modelidir gözden kaçmış

3. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    Çift kuşlar için en iyi kafes diyebilirim piyasadaki. İlanınızı düzenleyip talep ettiniz ücret ve yer + iletişim bilgilerinizi de eklerseniz faydanıza olur. Hayırlı satışlar

bulut21 bunu beğendi.
  4. bulut21

bulut21 Member

Beğenileri:
    2
    :) forumun yeni formatına alışamadım uzun süredir uzaktım bende tüm detaylar görünüyor aslında iletişim bilgim ücret vb.
    ücret olarak 250 Türk lirası talep ediyorum şuanda sıfır fiyatı 350 tl den başlamakta yanında verdiğim malzemelerle fiyatının uygun olduğunu düşünüyorum kafes diyarbakırda memurdan satılıktır.talep edene elden teslim yada kargo ücretini alıcının ödemesi durumunda kargo ile gönderim imkanı vardır.

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Hayırlı alışverişler.

bulut21 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş