Karadeniz Pet

HAGEN VISION S01 KAFES 45,7 x 35,6 x 50,8 CM

Canberközden

Meraklı Üye
SATILIK HAGEN VISION S01 KAFES 45,7 x 35,6 x 50,8 CM

hagen vision s01 kafes

MERSİN İÇİ ELDEN TESLİM OLUR KARGO İLE GÖNDERİLEBİLİR

FİYAT :110

FİYATTA İNDİRİM YAPILABİLİR

5pRVEd.jpg

0b2DWL.jpg

onz7mQ.jpg

V2yY7y.jpg

EL YAPIMI İÇ MALZEMELER TÜNEKLER EL YAPIMI IŞIKLANDIRMALI KAFES ÖRTÜSÜ HEDİYEDİR

Son düzenleme:
hocam hayırlı satışlar..

bu kafeslerin fiyatı hep diğerlerinden pahalı , farkı nedir bunların?

Bnde bilmiyordum alana kadar daha rahat temizleniyor kus için rahat oluyor dışarı çıkmasa da içinde rahat oluyor
Gerçekten yeni bi kus almicak olmasan satmazdim fiyat görüşülebilir

saolasınız günceldir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:54 -->-> Daha önceki mesaj 22:01 --

++++güncel

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:37 -->-> Daha önceki mesaj 11:54 --

İlan günceldir

Arkadaslar merhaba burada yeniyim mobilden giriyorum konu nasil acilir bilmiyorum kuslarimla ilgili soru sormak istiyorum ama konu acamadim yardimci olurmusunuz

Arkadaslar merhaba burada yeniyim mobilden giriyorum konu nasil acilir bilmiyorum kuslarimla ilgili soru sormak istiyorum ama konu acamadim yardimci olurmusunuz

açmak istedigin katagoriye gir orda sol en üstte yeni konu yazıyor ona tıklarsan metin kısmınada sormak istedigini yazarsan konu açılır

selamualeyküm
fiyat son ne olur anlaşırsak elden aldırırım.telefon numaram 0533 610 23 39 ulaşamazsanız mesaj atın dönerim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:56 -->-> Daha önceki mesaj 21:19 --

selamualeyküm
fiyat son ne olur anlaşırsak elden aldırırım.telefon numaram 0533 610 23 39 ulaşamazsanız mesaj atın dönerim
:):):):):)

0533 610 2339 numaralı telefondan ararsanız görüşelim ben talibine kafede