Karadeniz Pet

Hagen Vision s1 s2 m1 Ankara Kızılay

Alican Kırcaali

Meraklı Üye
S.a arkadaşlar , Cümletten iyi bayramlar kurban Bayramınız mübarek olsun
Uzun zamandır kafes almayı düşünüyorum ve bunun Hagen Olmasını istiyorum
Acaba Ankara Kızılay da bulabilirmiyim
Birde s1 nasıl kafes
S1 mi almalıyım s2 mi tek bir kuş besliyorum
Şuan ki kafesim de bu bana göre kuşuma küçük geliyor gibi
Sürekli Kanatları yada tüyleri kırılıyor oturduğum yerde ki petshop kafesi küçük geldiği için tüyleri tellere sıkışıp kırılıyordur dedi
Buda kafesim
956ec78c80e5c1cdce060bcee9c8508f.jpg
0707509141ea5524501cd49fc9832dc0.jpg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Üretim yapmayacaksan S1 alabilirsin.2 kuş bile rahat geçiniyor.Fakat üretim yapmayacaksan.

İnternet'den alman daha hesaplı olacaktır. Yok illa ki ben internetten almak istemiyorum diyorsan biraz tuzlu gelecek ama buyur;

ULUS'da hal var, hemen halin karşısında pet shop dükkanları var orada belki bulabilirsiniz.

Birde Cebeci'de Dost Pet Shop var buyrun; http://www.dostpetshop.com/cat.php?cid=40&m_id=60

Eskişehir yolundaki Cepa Avm'de vardı en son.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:12 -->-> Daha önceki mesaj 12:05 --

Bir de Kızılay'da Pet Market e bakabilirsiniz, orada da olabilir.

Kafesin gerçekten küçük bende hagen alicam bende tek kuş besliyorum ama biraz hareketli benimki bence S1 alma çok küçük zamanla es koyarsan yetersiz gelecektir oyüzden bende alacağım için m01 bakmani öneririm

Üretim yapmayacaksan S1 alabilirsin.2 kuş bile rahat geçiniyor.Fakat üretim yapmayacaksan.

Şuanlık üretim yapmayı düşünmüyorum
Hobi olarak kuşları Sevdiğim için bakıyorum
Belki ileride bir Eş alabilirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:08 -->-> Daha önceki mesaj 13:07 --

İnternet'den alman daha hesaplı olacaktır. Yok illa ki ben internetten almak istemiyorum diyorsan biraz tuzlu gelecek ama buyur;

ULUS'da hal var, hemen halin karşısında pet shop dükkanları var orada belki bulabilirsiniz.

Birde Cebeci'de Dost Pet Shop var buyrun; http://www.dostpetshop.com/cat.php?cid=40&m_id=60

Abi peki internetten önerdiğin bir site var mi ?
Hem Güvenilir hemde hesaplı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:10 -->-> Daha önceki mesaj 13:08 --

Kafesin gerçekten küçük bende hagen alicam bende tek kuş besliyorum ama biraz hareketli benimki bence S1 alma çok küçük zamanla es koyarsan yetersiz gelecektir oyüzden bende alacağım için m01 bakmani öneririm

Aynen Banada küçük geldi
S2 ile m1 Arasında kararsızım bakalım artık hayırlısı neyse o olsun

hobi olaraksa , normal kafes daha iyi bence . çok pahalı .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri