Karadeniz Pet

Halsiz, hapşırma, kusma ve siyah dışkı

Toparlar merak etmeyin naptınız kuşa şuan suyuna ne eklediniz
Bisey eklemedim suyunu tazeledim sadece yemi öğütmekte zorlandığını düşündüğüm için darı taktım kafesini sabah akşam temizledim o kadar veteriner kendi haline bırakın yeni bisey vermeyin diyince ne kadar guvenmesem de uyguladım ama yarın sabah suyuna elma sirkesi koyucam birde kuş kumu aldım fakat kullanmadım henüz yarın kullanmaya başlıcam onu nasıl kullanmalıyım üstünde nasıl kullanmam gerektiği yazmıyodu

Bisey eklemedim suyunu tazeledim sadece yemi öğütmekte zorlandığını düşündüğüm için darı taktım kafesini sabah akşam temizledim o kadar veteriner kendi haline bırakın yeni bisey vermeyin diyince ne kadar guvenmesem de uyguladım ama yarın sabah suyuna elma sirkesi koyucam birde kuş kumu aldım fakat kullanmadım henüz yarın kullanmaya başlıcam onu nasıl kullanmalıyım üstünde nasıl kullanmam gerektiği yazmıyodu
Haftada 3 gün 3 saat verebilirsiniz beslenme yumurta sebze kırmızı biber brokoli dereotu havuç biber vs . Verebilirsiniz

Maydanoz sapı elma ve kıvırcık dışında bisey yemiyo denedim fakat onları yemedi
Kıvırcık çok besleyici değil sarımsak rendesi var çok küçük rendeler onunla rendelerseniz sevdiği şeylerden çok koyun diğerlerinden az zamanla alışır her gün verebilirsiniz sebze

Kıvırcık çok besleyici değil sarımsak rendesi var çok küçük rendeler onunla rendelerseniz sevdiği şeylerden çok koyun diğerlerinden az zamanla alışır her gün verebilirsiniz sebze
Anladım tamam dediğiniz şekilde uygulamaya başlıcam teşekkür ederim

Toparlar merak etmeyin naptınız kuşa şuan suyuna ne eklediniz
Yardım edin lütfen yine kusmaya başladı hiç bisey yokken ama sabah iyiydi oynuyordu 2 saattir bir halsizlik geldi sonra yine kusmaya başladı niye böyle oldu ne yapmam lazım bu sefer yem değil salyalı kustu

Yardım edin lütfen yine kusmaya başladı hiç bisey yokken ama sabah iyiydi oynuyordu 2 saattir bir halsizlik geldi sonra yine kusmaya başladı niye böyle oldu ne yapmam lazım bu sefer yem değil salyalı kustu
Dışkı fotoğrafı atın bakalım

Dışkı fotoğrafı atın bakalım
Dışkı yapmadı hiç öncesinde de yumurtlama döneminde olduğu için biraz büyük ve yeşil yapıyordu bakınca dışkısında bir problem yok şuan kafesinde herhangi bir dışkı yok maalesef yapmıyo da

Salyalı kusma iç mantar belirtisi de olabilir,belirtilerine bir bakın isterseniz.Ona göre bir yol çizersiniz.
Baktım ama o sürekli olma durumunda yazıyodu ne olduğunu anlamadım o yüzden ilk kez yaptı bir kere daha kusmustu ama o zaman yemli yapmıştı veteriner sindirim sistemi bozulmuş dedi şimdi salyalı yaptı o yüzden ne olduğunu anlamadım

Dışkıda hafif bir cıvıklık var gibi ama tek dışkıyla ishal vb denmez,sindirim sistemi bozukluğu denmiş daha önce onun için probiyotik düzenli kullanmalısınız.Ben iki kez salyalı kusma yaşadım ve önlem olarak ilaç kullandım korktuğum için açıkçası(mantar ilacı)

İshalden çok kabızlık var bence. Ya dışkısını yapamıyor kabız yada yumurta sıkışmış. Videoda zorlandığı belli.

Geri