Karadeniz Pet

Halsiz, hapşırma, kusma ve siyah dışkı

Kalamar kemiği mutlaka olmalı kafeste zaten,vitamin tek yeterli olmuyor extra bir kalsiyum desteği kullanmalısınız
Önerebiliceniz bir marka var mı kalsiyum için kalamar taşı var kafesinde bulunduruyorum

Ben versele Laga kalsiyum tozu kullanıyordum,güvendiğim bir marka.Çok uzun sürede yetiyor.
Anladım teşekkür ederim yakın zamanda temin edip kullanmaya başlıcam birde nasıl kullanmalıyım bunu da söylerseniz sevinirim :)

Anladım teşekkür ederim yakın zamanda temin edip kullanmaya başlıcam birde nasıl kullanmalıyım bunu da söylerseniz sevinirim :)
Üzerinde yazar zaten ama ben o kadar sık vermedim,normal bir suluğa yarım ölçekten biraz daha az atıyordum sanırım.Ölçek geliyor yanında haftada 2 falan yazıyordu tam hatırlamıyorum ama o kadar sık vermedim diye anımsıyorum.Herşeyin fazlası zarar sonuçta.Onlar bol bol kullanın diye yazar ama gerek yok bence.

Üzerinde yazar zaten ama ben o kadar sık vermedim,normal bir suluğa yarım ölçekten biraz daha az atıyordum sanırım.Ölçek geliyor yanında haftada 2 falan yazıyordu tam hatırlamıyorum ama o kadar sık vermedim diye anımsıyorum.Herşeyin fazlası zarar sonuçta.Onlar bol bol kullanın diye yazar ama gerek yok bence.
Anladım tmm teşekkür ederim hayırlı geceler :)

Allah hepinizden razı olsun zor olsa da yaptırdım şimdi çok iyi yem yiyo kendi temizliyor kafesini tamamen yıkayıp kafesine koydum tekrar hepinizde Allah razı olsun
Geçmiş olsun tekrardan. Kuşu birkaç gün gözlemleyin.

Kalsiyum desteği için vitamin mi vermeliyim yoksa başka bisey mi dal darısı var yeterli olur mu
Kalsiyum için ek olaraktan yumurta maması yaparken haşladığınız yumurtanın kabuğunu kırıp toz haline getirip mamaya ekleyin. Kalsiyum ihtiyacını karşılar.

Kalsiyum için ek olaraktan yumurta maması yaparken haşladığınız yumurtanın kabuğunu kırıp toz haline getirip mamaya ekleyin. Kalsiyum ihtiyacını karşılar.
Yumurta maması kızgınlığı arttırdığı için vermiyorum şuan kızgınlık durumunda kabugu da aynı etkiyi yapar mı yani kızgınlığı arttırır mi arttırmazsa yarın veririm hemen haşlayıp

Yumurta maması kızgınlığı arttırdığı için vermiyorum şuan kızgınlık durumunda kabugu da aynı etkiyi yapar mı yani kızgınlığı arttırır mi arttırmazsa yarın veririm hemen haşlayıp
Kızgınlığı artıracağını sanmıyorum. Verme sebebimiz zaten kalsiyum alması için

Kızgınlığı artıracağını sanmıyorum. Verme sebebimiz zaten kalsiyum alması için
Bisey daha sorabilir miyim benim kuşumun yemi vitakraft iyi bir marka diye aldım ama yemde toz olması zararlı diye duydum ve aldığım yemlerde hep dibinde toz oluyo kuş yediğinde de yemliginde toz kaliyo normal mi yemini değiştirim mi

Bisey daha sorabilir miyim benim kuşumun yemi vitakraft iyi bir marka diye aldım ama yemde toz olması zararlı diye duydum ve aldığım yemlerde hep dibinde toz oluyo kuş yediğinde de yemliginde toz kaliyo normal mi yemini değiştirim mi
Yemi yemliğe koyduktan sonra tozları üfleyebilirsiniz. Ya da başka yem markası alabilirsiniz. Garden mix öneririm

:)

Her yemde az da olsa toz sorunu olabiliyor,benim kullandığım markada da var
Anladım teşekkür ederim yem aldığım yer toz olması kuşlar için tehlikeli vs demişti ondan sorim dedim eğer sorunsa başka yem almayı düşünüyodum Quik markası da iyi diye duydum ondan bir fikir almak istedim teşekkür ederim :)

Geri