petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hamster suluk

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Lütfi ÖZER tarafından 9 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Lütfi ÖZER
    Gizli

muhabbet kuşlarıma otomatik kafes aldım bst kafesden sulukları aynen hamster suluğu gibi nasıl alıştırabilirim

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Lütfi ÖZER
    Gizli

VALLA öyle cengiz beyde pek ilgili bir satıcı ama sağlama almak daha karlı sanki

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  5. Lütfi ÖZER
    Gizli

8 gözlü kafes ben biraz beceriksizimdir vida bile takmasını pek beceremem o yüzden 8 9 saat sürdü ama normal bi kullanıcıda en azından 3 4 saat sürer kafese hediye olarak 8 akıllı yemlik 8 kumluk 8 mamalık geldi pileksiler malzeme kalitesi dolabın duruşu herşey muazzam ön tel kalitesi tarif edilmez yaşanır en ufak ezik çizik bile yok çok kaliteli göndermişler erkek dişi olayından dolayı montajda kolay pileksiler felanda süper resmen kuş kafese değil bir dekor malzemesi süper bişey bu işi yapan birisi bunu almalı hobici bile olsa .

6. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    Hamster suluk işe yarıyor mu? Bende alacaktım önermedi petshop.

7. Lütfi ÖZER
    Gizli

işe yararda alıştırması pek zor

8. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlı olsun alışırlar zamanla sıkıntı yapma bu kadar :)

Sayfayı Paylaş