petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hangi vitamin ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muratünal tarafından 2 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. muratünal
    Gizli

arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar benim sorum şu ben önceden vitamin takviyesi olarak avisol sürpilasyon kullanıyordum ama vitamini aldığım veterinerde avisol kalmamış bende deep fix diye bi vitamin aldım vitamin değerlerine baktığımda avisolun vitaminleri sınırlı ama daha etkili deep fix ise vitaminleri çok ama vitamin değerleri daha az bu vitamini daha önce kullanan varmı ?
    avisola göre daha iyi gözüküyor sizin görüşleriniz neler ?
    ve şimdiden teşekkürler :D

2. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Veterinerden süpervitforte alın o en iyisi.

3. Buğra
    Gizli

Buğra Guest

+1 süpervitforte

4. muratünal
    Gizli

ama burda yok ya sorun işte orda:(:)

5. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Murat kardes bende antalyadayim.superviti cok uzun zaman antalyada aradim bulamadim.gecenlerde tesadufen antalyada satilan eczaneyi buldum.istersen ispartada bi sordur olmadi yollarim burdan.

Mobilden girdigim icin sorunlar olabilir kusura bakmayin.

6. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    sera vitamin plus var iyidir

7. muratünal
    Gizli

yorumlarınız için sağolun :D

Sayfayı Paylaş