Karadeniz Pet

hangilerini eş yapmalıyım ?

• Konbuyu başlatan Ufuk ALTUN
  • Başlangıç tarihi
U

Ufuk ALTUN

Guest
http://www.youtube.com/watch?v=2bpHWXl1oSM
videoda gözüküyo olan biten mavisi yerli yavru kuş olan sırtı yeşil olanda çek dişi diğeride haliyle erkek oluyo :)
arkadaşlar ben 2 tane kuş aldım çek cinsi eş yapmaya çalıştım olmadı ondan sonra benim diğer çiftimin yavrusu dişi yaklaşık 6 aylık oldu erkek çekle eş yapmaya çalıştım yavru dişi olan kızıştı hemde bayağı bi kızıştı ama bir türlü çiftleşmediler
bende aldığım dişiyide bunların yanına koysam erkek istyediğni seçse olur mu ki ? :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kendi Şeçsin Bencede Irkları Aynı İse Sal Kafese Kendileri Şeçsin En İyisi

ırkları aynı değil işte yavru olan yerli bide dişiler yan yana koyduğum andan itibaren kavga ediyorlar zarar verirler mi birbirlerine erkekte hiç oralı olmuyor ? :)

Daha Erkekliğe Adım Atamadı Demek Korkuyor :D Diğerleri Çok Büyükmü?

erkek yerli dişiden büyük tabiki çek dişiylede aynılar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:41 -->-> Daha önceki mesaj 20:39 --

Daha Erkekliğe Adım Atamadı Demek Korkuyor :D Diğerleri Çok Büyükmü?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:41 -->-> Daha önceki mesaj 20:39 --

Dene bence Ama 6 Aylık Küçük İş Yapmaz Şimdlik Az Daha Beklet YadaD işi İle Aynı Kafese Koy Gitsin

Onemli olan irk degil yavrular buyuk ihtimal cek kirigi olacsk. Yeni aldigin
Disiyi erkekle ayni. Kafeste 2 hafta beklet kavga. Olmazsa es tutarlar bu arada kucuk disiyi sesini ve.kendisini gormemeli erkek. Simdiden hayirli yavrular )

yerli dişi kalsın çeklerimi aynı kafese koyim ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:49 -->-> Daha önceki mesaj 20:42 --

Onemli olan irk degil yavrular buyuk ihtimal cek kirigi olacsk. Yeni aldigin
Disiyi erkekle ayni. Kafeste 2 hafta beklet kavga. Olmazsa es tutarlar bu arada kucuk disiyi sesini ve.kendisini gormemeli erkek. Simdiden hayirli yavrular )

2 hafta değil bir ay kaldılar ama birbirlerine hiç ilgileri yoktu o yüzden başka eş yapma ya çalıştımya

Geri