petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hapsiriyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ArapGulu tarafından 7 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. ArapGulu

ArapGulu New Member

Beğenileri:
    0
    Her seyden nem kapiyorum ama ogrenmem lazim :)
    Kusum ucuyor sonra bir yere kondugunda hapsiriyor.
    Tuylerini kasiyor sonra yine hapsiriyor.. nerdeyse geldigi gunden beri boyle. Dun gece elimde kasindiktan sonra hapsirdi su(?) Tanecikleri sicratarak. Sorun var mi? Nezle mi? Kabarik durmuyor, disarida yerinde durmuyor, kafestehic durmuyor enerji tam gaz devam. Ama niye hapsiriyor?

2. berkealp1

berkealp1 New Member

Beğenileri:
    0
    Bendede şu anda var inşallah geçer

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:35 -->-> Daha önceki mesaj 20:34 --

ona vitamin vermeye dene geceleri hava alcak şekilde kavesi battaniyle ört sanırım iyileşir

3. Robin

Robin Member

Beğenileri:
    2
    Birebir ayni durum bende de var cevaplari merakla bekliyorum

4. ArapGulu

ArapGulu New Member

Beğenileri:
    0
    Vitamin ne alacagimi bilmedigimden henuz dun yumurta etimek havuc mamasi yaptim.
    Yedigim her seye sulandigi icin portakal, mandalina ve armut tirtikladi biraz.
    Eger bir sey yoksa vitamin bile olsa vermek istemiyorum meyve vs yerken bakalim ustadlar ne diyecek

Sayfayı Paylaş