petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hasta mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve drsn_19 tarafından 30 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    kuş göz kısmının çevresini sürekli bi yerlere sürterek kaşıyor. Gagasının kenarlarında mantar çıkmıstı ilaç aldım suan görünmüyor geçmiş gibi ama kulak kısmında bi tuhaflık var gibi hasta mı değil mi anlamadım kafes temizliğini su değişimini yem değişimin sürekli yapıyorum ama niye böyle oluyor anlamadım.

Ayrıca site yönetimine sitenin yapımında emeği geçen herkese çok teşekkürler her sorumuza cevap alabiliyoruz hiç biri boşta kalmıyo yardımcı olan herkese çok teşekkrler.

2. hasanmet

hasanmet Guest

bide bit olma ihtimaline karşı bi incele lütfen eline alıp ondan da kaşına bilir. bu arada kuşunun suluğuna haftada 2gün 3'er dama elma sirkesi koymanı öneririm.geçmiş olsun

3. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    Tamam sağolun tesekur ederim

Sayfayı Paylaş