Karadeniz Pet

Kuşlarım Hasta Mı ?

Atakan Atmaca

Paylaşımcı Üye
Bugün kuşlarım aralıklarla sürekli videodaki gibi uyudular. Hiç ötmediler ,sadece 1 saatliğine dışarı saldığımda uçtular o kadar ama yine uçtuktan sonra tünekte uyukladılar , acaba kuşlarım hasta mı ?

Yemler ve dışkılar karıştığı için dışkıların genel görünümü çok net seçilmiyor. Kuşlar sanki biraz kabarıktı.

Bugün ilk defa düzgün bir şekilde ötmediler ve dediğiniz gibi kabarık uyudular. Erkek dişi uyuyor diye uyudu ama dişi sürekli uyudu. 5 er dakika.

EDİT : ve bu aralar nedense dişi erkeğe kötü davranıyor , sürekli gaga atıyor , yem yedirtmiyor.

Kuşlar bir neden den dolayı hasta ama sebebi bilmeden hastalığa t3ehis koymak zor

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

Son düzenleme:
Klavye düzeltmesi bilinmeden yazacaktim

Hareketlerinde problem yok yemlerini sularını içtiler ama gün boyu uyudular aralıklarla ve hiç öttüklerini duymadım. Bu arada dişi kuş 1-2 gündür erkek kuşa baya sert davranıyor ne yapmalıyım ? :(

Hareketlerinde problem yok yemlerini sularını içtiler ama gün boyu uyudular aralıklarla ve hiç öttüklerini duymadım. Bu arada dişi kuş 1-2 gündür erkek kuşa baya sert davranıyor ne yapmalıyım ? :(
Ayirabilir siniz bellinize yarar

Geri