petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarım 2 aydır hasta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve YASİN AY tarafından 10 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. YASİN AY

YASİN AY Guest

Arkadaşlar çift olan kuşlarımın solunum yolu rahatsızlıgı var kuyrukları titriyor ve ağızlarını açıp kapıyorlar terramiycin gibi bi toz denedim işe yaramadı suyuna kattım bi boka yaramadı açıkçası sakın biride çıkıp suya katın demeyin çünkü hayvan günde ne kadar şu içiyor biliyor olmalısınız yani suyuna katarak bi çözümü yok başka yolu varmıdır yardımcı olun lütfenn

2. Buğra

Buğra Guest

http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...taligi-acil-mudehale-gerektirir-mi-10051.html buraya yazdığım yazıdaki resimli olan vitaform ve eritromu kullanın suyuna katılıyor çünkü bu hayvanlar hassas hayvanlar 1.5 senedir klinikte çalışıyorum 2 kere enjeksion yaptık düşünün başka çaresi varmı bu işin suyuna katın vitaform veya eritromu 3 veya 6 saatte bir suyunu değişrin ve su içmiyor diyorsanız şırınga ile ağzının kenarına günde belli aralıklarla damlatın faydası kesin olur 15 gün yılmadan yapın....

3. YASİN AY

YASİN AY Guest

eritrom mu daha iyi vitaform mu sizce ? bunları nereden alabilirim tozmu yoksa sıvımı

kesin iyileşirmi ?

4. Buğra

Buğra Guest

yada veterinere goturun bence muayene edilip hastalik belirlenirse dogru ilac kullanilir ve daha cabuk werim alirsiniz benden tawsiye ustteki yazdigimm bilgilendirme amacliydi

#4 Buğra, 10 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 10 Kasım 2013

Sayfayı Paylaş