Karadeniz Pet

kuşlarım 2 aydır hasta

• Konbuyu başlatan YASİN AY
  • Başlangıç tarihi
Y

YASİN AY

Guest
Arkadaşlar çift olan kuşlarımın solunum yolu rahatsızlıgı var kuyrukları titriyor ve ağızlarını açıp kapıyorlar terramiycin gibi bi toz denedim işe yaramadı suyuna kattım bi boka yaramadı açıkçası sakın biride çıkıp suya katın demeyin çünkü hayvan günde ne kadar şu içiyor biliyor olmalısınız yani suyuna katarak bi çözümü yok başka yolu varmıdır yardımcı olun lütfenn

http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...taligi-acil-mudehale-gerektirir-mi-10051.html buraya yazdığım yazıdaki resimli olan vitaform ve eritromu kullanın suyuna katılıyor çünkü bu hayvanlar hassas hayvanlar 1.5 senedir klinikte çalışıyorum 2 kere enjeksion yaptık düşünün başka çaresi varmı bu işin suyuna katın vitaform veya eritromu 3 veya 6 saatte bir suyunu değişrin ve su içmiyor diyorsanız şırınga ile ağzının kenarına günde belli aralıklarla damlatın faydası kesin olur 15 gün yılmadan yapın....

eritrom mu daha iyi vitaform mu sizce ? bunları nereden alabilirim tozmu yoksa sıvımı

kesin iyileşirmi ?

yada veterinere goturun bence muayene edilip hastalik belirlenirse dogru ilac kullanilir ve daha cabuk werim alirsiniz benden tawsiye ustteki yazdigimm bilgilendirme amacliydi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri