petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarımla yaptığım 24 saatlik yolculuk

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Önder AYYILDIZ tarafından 24 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Önder AYYILDIZ

Beğenileri:
    7
    Tayin sebebi ile çalışma yerim diyarbakır oldu. Düzceden Diyarbakıra 1300 km civarı yol geldim yol boyunca araç sıcaklığı sabit 24 derece idi. 5 tane taşıma kafesi, bazılarına 3 bazılarına 2 kuş koydum. irilik,ve,anlaşmaya göre bir show lar için normal kafes vardı. Her kafese yemlik taktım koku olmaması için tabanlarına zeolit döktüm. Perşembe akşam 5 gibi yola çıktım çıkarken suluklarını çıkardım 6 saat yolculuktan sonra gece kayseride kaldım. Gece kuşlar arabadaydı 1 cm kadar camı açık bıraktım. Gece hava sıcaklığı 15 derece felan düştü ama arabayı pek etkilemez. Sabah 9 civarı suluklarını taktım 11 gibi yola çıktım. Akşam 6 gibi yeni evimde kendi kafeslerine koydum hiçbir sıkıntı olmadı. Yolculuk yapmayı düşünen arkadaşlar için faydası olabilir

Sayfayı Paylaş