petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hasta mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve derya26 tarafından 3 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. derya26

derya26 Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba iyi günler önceki kuşum gibi bu kuşumun da dışkısı vücuduna yapışmaya başladı bugün çok halsiz acaba nesi vardır?

2. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Fotoğraf paylaşır mısın lütfen. Dışkı ve kuşun fotosu olsun. Bir de önceki luşundan sonra kafesi ve temas ettikleri ortamı dezenfekte ettin mi? Kuş cereyanda kaldı mı, yem yiyor mu?

3. derya26

derya26 Member

Beğenileri:
    0
    ettim.iyice yıkadım.Ayy korkutuğum değilmiş.İyileşmeye başladı sanırım.Sağlıklı kuşa haşlanmış patates versem bi sıkıntı olur mu?

4. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Bence aşırı tüketmediği sürece bir sıkıntı olmaz. Değişiklik olur. Patates ilaç değil gıda netice de.

5. derya26

derya26 Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG][​IMG][​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:12 --

Yine halsizlesti fotoğraf gönderdim bakarsaniz sevinirim

6. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Ortam ısısı nasıl, sıcak tut kuşu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:00 -->-> Daha önceki mesaj 21:59 --

Yem yiyor mu

7. derya26

derya26 Member

Beğenileri:
    0
    yiyor.Ortamın ısısı da normal cereyanda da bırakmadık.

8. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Yalnızlıktan stres mi yapıyor aceba, bilemedim. Kafesin dibine varsa sıcak su torbası yerleştir ama ısısının yakmaması için torbanın üstünü ekstra örtüyle çevir öyle koy. Yarın sabah da sürerse bir vet. hekime göstersen iyi olur.

9. derya26

derya26 Member

Beğenileri:
    0
    ölen kuşumun eşi var onunla iyi anlaşıyorlar bugün birden bire kabardı halsizleşti.Tüy çıkarıyor acaba bundan dolayı oluyor olabilir mi?

10. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Hıı ben bunun eşi öldü sanmıştım. Tüydeyken halsizleşiyorlar evet de poposuna dışkı bulaşmış, ishal alaka kuramadım ben. Bir bilen yardımcı olur inşallah

Sayfayı Paylaş