Karadeniz Pet

hasta mı?

derya26

Yeni Üye
Merhaba iyi günler önceki kuşum gibi bu kuşumun da dışkısı vücuduna yapışmaya başladı bugün çok halsiz acaba nesi vardır?

Fotoğraf paylaşır mısın lütfen. Dışkı ve kuşun fotosu olsun. Bir de önceki luşundan sonra kafesi ve temas ettikleri ortamı dezenfekte ettin mi? Kuş cereyanda kaldı mı, yem yiyor mu?

Fotoğraf paylaşır mısın lütfen. Dışkı ve kuşun fotosu olsun. Bir de önceki luşundan sonra kafesi ve temas ettikleri ortamı dezenfekte ettin mi? Kuş cereyanda kaldı mı, yem yiyor mu?

ettim.iyice yıkadım.Ayy korkutuğum değilmiş.İyileşmeye başladı sanırım.Sağlıklı kuşa haşlanmış patates versem bi sıkıntı olur mu?

Bence aşırı tüketmediği sürece bir sıkıntı olmaz. Değişiklik olur. Patates ilaç değil gıda netice de.

6943e2bd0781aefc7ed9ab23a2971e35.jpg
95c698a5a17ce7fa93edc14d19e272a0.jpg
28a2d7642a9d0d21ac4280182e7e2cae.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:12 --

Bence aşırı tüketmediği sürece bir sıkıntı olmaz. Değişiklik olur. Patates ilaç değil gıda netice de.
Yine halsizlesti fotoğraf gönderdim bakarsaniz sevinirim

Ortam ısısı nasıl, sıcak tut kuşu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:00 -->-> Daha önceki mesaj 21:59 --

Yem yiyor mu

Yalnızlıktan stres mi yapıyor aceba, bilemedim. Kafesin dibine varsa sıcak su torbası yerleştir ama ısısının yakmaması için torbanın üstünü ekstra örtüyle çevir öyle koy. Yarın sabah da sürerse bir vet. hekime göstersen iyi olur.

Yalnızlıktan stres mi yapıyor aceba, bilemedim. Kafesin dibine varsa sıcak su torbası yerleştir ama ısısının yakmaması için torbanın üstünü ekstra örtüyle çevir öyle koy. Yarın sabah da sürerse bir vet. hekime göstersen iyi olur.

ölen kuşumun eşi var onunla iyi anlaşıyorlar bugün birden bire kabardı halsizleşti.Tüy çıkarıyor acaba bundan dolayı oluyor olabilir mi?

Hıı ben bunun eşi öldü sanmıştım. Tüydeyken halsizleşiyorlar evet de poposuna dışkı bulaşmış, ishal alaka kuramadım ben. Bir bilen yardımcı olur inşallah

Geri