Karadeniz Pet

Hastamı oldu aceba

Mert Can YALÇIN

Meraklı Üye
Hastamı oldu aceba [FOTOĞRAF]

Fotoğrafları ekleyeceğimde kısaca bilgi vereyim..
Bu olay yumurtladıktan hemen sonra gerçekleşti maalesef.
Biraz ishali mevcut, halsizlik var, iştahsızlık biraz mevcut tüneğe hiç çıkmıyor nerdeyse kafesin altında bekliyor, önceden uçan kuş şimdi uçamıyorda, kanat çırpıyor fakat zor öyle dermanı yok ne yapabilirim buna kendini toplaması için=?

mdq4l.jpg

mdq56.jpg

Kanada dikkatli bakın düşmüş şekilde.

Muz-elma yedirmeye çalışıyorum vitamin için
mdq66.jpg

Son düzenleme:
ishal varsa suyuna çay kaşığı ucuyla Türk kahvesi katın patates püresi verin sıcakta tutun iyileşecektir

suyuna 1 gün kahve 1 gün yarım çocuk aspirini 1 gün vitamin koyun.Sessiz sakin bir ortamda uyusun dinlensin.Düzelecektir.

Su içmediğini sanıyorsunuz ama mutlaka içiyordur

suyuna 1 gün kahve 1 gün yarım çocuk aspirini 1 gün vitamin koyun.Sessiz sakin bir ortamda uyusun dinlensin.Düzelecektir.

Şuan mama yaptım onu yiyor, suluğuna cocuk aspirini koydum onuda içerse ne mutlu vitamin ayarlacağım yarına, şimdilik elme muz vs yedirmeye uğraşıyorum.

yorgun düşmüştür mama ve vitamin takviyesi yapın ishal var demişsin mamasına patateste koy yesin sıcak yerde dursun kapı cam önünde durmasın üşütmüşte olabilir.bence ishal olan kuşa meyve vermeyin

yorgun düşmüştür mama ve vitamin takviyesi yapın ishal var demişsin mamasına patateste koy yesin sıcak yerde dursun kapı cam önünde durmasın üşütmüşte olabilir.bence ishal olan kuşa meyve vermeyin

Saolasın abla şimdilik güneşe aldım evde nekadar cam kapattım işte vitamin felan ayarladım mama yiyor şimdilik.

geçmiş olsun suyuna biraaz limon sık
Arkadaşım bilmediginiz konularda yorum yapmayın insanları yanlış bilgilendirmeyin!
Aspirin halk arasında iyileştiriyor gibi gözüküyor fakat içindeki madde kuşlar için zararlı kesinlikle vermeyin..

Berrin Hanımın dediği gibi.. Ayrıca ishal için ek olarak muz , pirinç lapası verebilirsiniz..Kahveyi söylemişler zaten.. Geçmiş olsun..

Kanat için herhangi bir fikrim yok malesef..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşım bilmediginiz konularda yorum yapmayın insanları yanlış bilgilendirmeyin!
Aspirin halk arasında iyileştiriyor gibi gözüküyor fakat içindeki madde kuşlar için zararlı kesinlikle vermeyin..
Berrin Hanımın dediği gibi.. Ayrıca ishal için ek olarak muz , pirinç lapası verebilirsiniz..Kahveyi söylemişler zaten.. Geçmiş olsun..
Kanat için herhangi bir fikrim yok malesef..
Hocam aspirini tırnağımın ucu kadar kattım suyuna iyi geldi biraz, toparladıda bu kanat olayını anlamadım ve yeni yumurtladı burdada bir problem var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
dediğim gibi malesef herhangi bir fikrim yok abilerimiz konu hakkında bilgilendirirler sizi..

Arkadaşlar ishal kuşunuza muz yedirmeyin veya yemesi için çabalamayn suyuna ishal ilacı kullanın sıcak ortamda dursun (direk güneş ışıgı,soba yanına veya klima karşısını kasdetmiyoruz) sebze meyve vermeyin bir süre , haşlanmş patates püresi ve ishal ilacı yoksa çay kaşıgının ucuyla 1 küçük çay bardağı suya kahve (kuru)karıştırabilirsiniz . Gereksiz yere hayvanı uçurmaya çalşmak zorla biseyler yedirmek kuşa bi fayda sağlamaz

İyi Gözlem,Doğru Müdehale Hayat Kurtarır

Arkadaşlar ishal kuşunuza muz yedirmeyin veya yemesi için çabalamayn suyuna ishal ilacı kullanın sıcak ortamda dursun (direk güneş ışıgı,soba yanına veya klima karşısını kasdetmiyoruz) sebze meyve vermeyin bir süre , haşlanmş patates püresi ve ishal ilacı yoksa çay kaşıgının ucuyla 1 küçük çay bardağı suya kahve (kuru)karıştırabilirsiniz . Gereksiz yere hayvanı uçurmaya çalşmak zorla biseyler yedirmek kuşa bi fayda sağlamaz

Yücel Bey muz ishale iyi gelir..;) Eğer mikrobik bir ishal degilse de dogal besinlerle geçebileceği için boşuna kimyasal kullanmaya gerek yok ilaç gibi.

Abi o kanat niye öyle şimdi anlamadığım biri yüksekte biri alçakta düşmüş gibi..

rennie hanım buarada kuşunuzun yuvalığı takılımı.diğer sorum resimde bişey gözüme çarptı resme göre sağ kanadı düşük dryo hayvanın biyere çarpmış veyaincitmiş olabilir bu yüzden uçamıyor bence .yakından bakın hak vereceksnz bana

rennie hanım buarada kuşunuzun yuvalığı takılımı.diğer sorum resimde bişey gözüme çarptı resme göre sağ kanadı düşük dryo hayvanın biyere çarpmış veyaincitmiş olabilir bu yüzden uçamıyor bence .yakından bakın hak vereceksnz bana

Bir yere çarpma felan olmadı, sabah baktım kanadının biri o şekilde duruyor...

Geri