Karadeniz Pet

Hatay - Reyhanlı

Cihat Türkmen

Onursal Üye
Selamun Aleyküm ..
Bildiğiniz üzere ülkemiz için çok acı bir olay yaşandı..
İsterseniz bir özetini geçelim:
Geçtiğimiz günlerde Hatay ilimizin Reyhanlı ilçesinde büyük çaplı bir patlama meydana geldi ve son bilgilere göre 43 vatandaşımızı Şehid verdik.. Şehidlerimize, ölenlerimize Allah' tan rahmet; Ailesi ve sevenlerine ve Türk milletine başsağlığı diliyorum ..

Buyrun Reyhanlı' dan birkaç kare..

Suriyeli muhalif kardeşlerimiz Reyhanlı' daki patlama sonucu yaralanan teyzemizi sırtlayıp hastahaneye koşarken.
11-mayis-2013-reyhanli-patlamasi_445616.jpg

haberResim21269.jpg

2f2_2a3dd.jpg

Hatay_Reyhanlidaki_patlamada_olenlerin_isimleri_biliniyor_mu_n.jpg

f1f_fb2e8.jpg

Anneler_gununde_annelerin_buyuk_acisi_n.jpg

hatayda-patlama.jpg

Hatayda_Bombali_Saldirilar_guc_gosterisi_mi_n.jpg

reyhanli_bombalandi_reyhanli_patlamasi_video_izle_h10254.jpg

11-mayis-2013-reyhanli-patlamasi_445606.jpg

130520131217140128997_3.jpg

reyhanli-cenaze2.jpg

reyhanli-cenaze3.jpg

SURİYELİ MUHALİF KARDEŞLERİMİZDEN BİZLERE DESTEK, ALLAH RAZI OLSUN;
PANKARTTA YAZANLAR:
Bizi misafir eden ve kalplerini bize açan sevgili
Türk kadeşlerimiz sizin de kaderiniz de bizim
gibi katil Esed zulmünden etkilenmek varmış,
bizi affedin..
n11tm.jpg

VE UNUTULMASIN Kİ Türkiye ve Suriye savaşırsa, ağıtlar Kürtçe, Türkçe ve Arapça;
zafer çığlıkları İngilizce ve İbranice olacaktır.

Dipnot: SİYASÎ TARTIŞMALARA GİRMEYİNİZ !

Son düzenleme:
aleyküm selam...türkiyemizin başı sağolsun...ailelerine sabır,ölenlere rahmet...yaralılara acil şifalar diliyorum...en kısa zamanda faillerinin yakalanmasını ve hak ettikleri şekilde cezalandırılmasını bekliyoruz...

Aleyküm selam, şehidlerimize, ölenlerimize Allah' tan rahmet; Ailesi ve sevenlerine ve Türk milletine başsağlığı diliyorum.

''Aptallara göre insanlar; ırk, cinsiyet, milliyet, yaş, statü, renk, din ve dil başta olmak üzere 8den fazla kategoriye ayrılırlar. Halbuki olay bu kadar komplike değildir. İnsanlar sadece ikiye ayrılırlar: İyi insanlar ve kötü insanlar." [Albert Einstein]

Öncelikle başımız sağolsun. Ölenlerin yakınlarına Allah'ım sabır versin. Mekanları cennet olsun. Bu ölümlere sebep olanların en kısa zamanda bulunmasını ve cezalandırılmasını bekliyoruz. İyi forumlar